Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

W 2015 roku Sii prześcignęła nawet Gazele Biznesu!

Już po raz piąty Sii została uhonorowana zaszczytnym tytułem Gazeli Biznesu, przyznawanym najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom w Polsce.

Ranking  Gazeli Biznesu dla Polski tworzony jest przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland na podstawie danych finansowych przedsiębiorstw i publikowany przez Puls Biznesu. Jak czytamy na stronie magazynu:

Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która, dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów”.

Taka właśnie jest Sii – wzrost przychodów firmy w najnowszym rankingu, obliczony na podstawie danych finansowych z lat 2012 – 2014, wyniósł 169%! To imponujący wynik, wydaje się jednak, że Sii rozwija się tak szybko, że prześciga nawet Gazele! Z obrotem na poziomie ponad 300 mln PLN i ogromnym skokiem zatrudnienia w roku 2015, już wkrótce może się okazać, że ramy sektora małych i średnich przedsiębiorstw są dla nas za ciasne.

Statuetkę, podczas uroczystej gali, w której uczestniczyli przedstawiciele biznesu oraz lokalnych władz, która odbyła się 9 marca w Warszawie, odebrała Emilia Iwińska – szefowa działu Marketingu i Wsparcia sprzedaży Sii.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?