Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Wdrożenie nowego portalu wewnętrznego Sii

Na początku sierpnia miało miejsce GoLive nowego SiiPortalu – intranetu firmowego zbudowanego na platformie SharePoint. W porównaniu do starego, nowy portal wzbogacony został o szereg nowych funkcjonalności, a także został ubrany w nową szatę graficzną.

Portal jest miejscem dla wszystkich Sii Power People, łączącym funkcje portalu informacyjnego, platformy do wymiany wiedzy i dyskusji. Ma charakter dużo bardziej społecznościowy niż jego poprzednia wersja, angażujący pracowników w komunikację, wymianę doświadczeń i opinii. Dużo ciekawsze są funkcjonalności, które dotyczą dzielenia się zwykłymi aktualności i informacjami na temat wydarzeń firmowych. Stworzyliśmy także atrakcyjne dla inżynierów fora techniczne do wymiany wiedzy technologicznej i branżowej.

Bardzo istotnym z punktu widzenia pracowników jest witryna Self Services, która daje dostęp do wszystkich aplikacji Sii z jednego miejsca. Tu załatwiamy różne sprawy służbowe – np. zgłoszenie akcesu do grupy mailowej czy złożenie wniosku urlopowego, a także jest miejscem wspólnej pracy i wymiany dokumentów, z funkcjonalnością workflow.

Nowy SiiPortal jest dla każdego w Sii centrum dowodzenia własną karierą, przestrzenią wymiany wiedzy ze współpracownikami, a także miejscem integracji!

Wśród zakładek znajdują się: NewSii, czyli paczka najświeższych wydarzeń i informacji, Zdjęcia z kontaktami do wszystkich pracowników, Galerie zdjęć, SiiStars – galeria gwiazd, opisująca nagradzanych w Sii pracowników, Kalendarz wydarzeń, Oficjalne dokumenty, Communities, czyli fora wymiany informacji i doświadczeń, Szkolenia i rozwój, Informacje o Sii, Newslettery.

Wdrożenie nowego Sii Portalu jest ważnym dla Sii projektem, nad którym pracował zespół SharePoint w Iternal IT, a także przedstawiciele biznesowi z obszaru HR i administracji.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?