Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

WEBCON BPS – nowe rozwiązanie do automatyzacji procesów biznesowych w Praktyce SharePoint

Miło nam poinformować, że firma WEBCON została partnerem technologicznym Sii Polska. WEBCON zajmuje się tworzeniem autorskiego systemu klasy BPM dla platformy Microsoft SharePoint WEBCON BUSINESS PROCESS SUITE.

Elastyczność i szybkość reagowania na potrzeby biznesowe, a także wiedza i doświadczenie we wdrażaniu systemu SharePoint, to elementy, które łączą Webcon i Sii.

Oferowany przez praktykę SharePoint system WEBCON BPS przeznaczony jest dla wszystkich średnich i dużych przedsiębiorstw, które pragną zautomatyzować, a tym samym usprawnić złożone procesy biznesowe. WEBCON BPS pozwala na modelowanie procesów w firmie w sposób jeszcze lepiej dostosowany do specyfiki danego przedsiębiorstwa. To elastyczne rozwiązanie daje m.in. możliwość wprowadzania zmian w aktywnych procesach, co skutkuje ich przyspieszeniem, a co za tym idzie, zwiększeniem efektywności, obniżeniem kosztów działania i podniesieniem konkurencyjności firmy na rynku. Kolejną zaletą WEBCON BPS jest intuicyjna obsługa i możliwość użytkowania przez osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy programistycznej.

W 2015 roku European Sharepoint Community uznała produkt za najlepsze rozwiązanie dla SharePoint. Korzystają z niego między innymi takie firmy jak: Grupa TAURON, Intersport, LPP, Energa, czy Haddad Brands (odpowiedzialna za obsługę marek: NIKE, Jordan, Converse, Levi’s).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Praktyki SharePoint. Więcej o funkcjonalnościach WEBCON BPS można przeczytać na Blogersii.pl.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?