Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  WEEKEND MENADŻERSKI 2016 – RELACJA Z ROZDANIA NAGRÓD SII

  Maj w kalendarzu Sii już na stałe zapisał się jako miesiąc Weekendu Menadżerskiego. Jest to coroczny wyjazd menadżerów firmy z całej Polski. Wyjazd ten jest bardzo dobrą okazją na uhonorowanie najlepszych pracowników oraz wręczenie nagród, które przyznawane są przez Gregoire’a Nitota oraz dyrektorów z centrali Sii.

  Jak co roku przyznano nagrodę za najlepszą realizację misji Sii: „Power People – identyfikowanie i promowanie najlepszych”. Nagroda ta trafiła w ręce CIO – Michała Kopczyńskiego, który w ciągu ostatniego roku z sukcesem promował najlepszych członków swojego zespołu.

  Jedną z najważniejszych nagród przyznawanych przez Gregoire’a Nitota jest Most Valuable Person Sii. W 2016 roku ten tytuł trafił do 2 osób: Pauliny Ryczkowskiej, Power User Administracji oraz Ewy Cieślińskiej, Sales, Team Leader, SDM Power User.

  Nagrodę dla najlepszego działu rekrutacji otrzymał Dział Rekrutacji i HR Sii Warszawa. Nagroda ta została przyznana na podstawie analizy wszystkich współczynników rekrutacyjnych, a także zaangażowania w rozwój systemu SiiRM.

  Pośród wielu prowadzonych projektów w Sii w ubiegłym roku, jeden z nich zasłużył na specjalne wyróżnienie oraz tytuł najlepszego wdrożonego projektu. Jest to projekt prowadzony dla Klienta ThysenKupp – nagrodę odebrał Błażej Dziąg.

  Przyznaliśmy również nagrodę dla najlepszego Team Leadera / SDM – uhonorowany tym tytułem został Damian Gmyrek z Sii Kraków!

  Podczas rozdania nagród nie mogło zabraknąć również nagrodzenia osób technicznych, a dokładnie naszych najlepszych architektów.  W tym roku ten tytuł otrzymali Michał Jasiorowski oraz Łukasz Pietrzak.

  Została również wręczona nagroda za najlepiej prowadzone działania Employer Branding. Już drugi rok z rzędu nagroda ta trafiła do Sii Gdańsk, za wszystkie inicjatywy – w tym kampania Sii Senior oraz konferencja Get.Net.

  Kolejną nagrodą przyznawaną corocznie jest nagroda dla najlepszego działu administracji. Tu również po raz kolejny otrzymał ją dział Administracji z Wrocławia. Oceniane były tu głównie takie czynniki jak terminowość, jakość dostarczanych dokumentów oraz całokształt pracy.

  Najbardziej wyczekiwana nagrodą, przyznawaną co roku jest nagroda dla najlepszego oddziału Sii w Polsce. W tym roku odebrał ją oddział Kraków, za największy wzrost w ostatnim roku.

  Po raz pierwszy na tegorocznym Weekendzie Menadżerskim przyznano nagrodę dla najlepszej praktyki – tytuł ten trafił do Praktyki Digital, której Dyrektorem jest Dariusz Adamowski.

  Co roku również przyznawana jest nagroda dla najlepszego klienta Sii – w tym roku wybraliśmy aż 2 laureatów – ABB oraz DFC. Są to Klienci z którymi współpraca rozwija się dynamicznie, poszerzane są modele współpracy oraz widoczne są dobre perspektywy rozwoju.

  Na każdym Weekendzie Menadżerskim przyznawaliśmy jedną nagrodę za najlepsze wyniki sprzedażowe. W tym roku ze względu na wiele metod współpracy z klientami bardzo ciężko było jednogłośnie wybrać zwycięzcę. Postanowiliśmy w związku z tym uhonorować 6 osób, które wyróżniały się osiągnięciami i wynikami przy współpracy z klientami. A są to: Przemysław Saniak, Grzegorz Brzostowski, Szymon Dziubek, Agata Kostecka, Beata Kasprzyk oraz Szymon Karaś.

   

  Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?