Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Wiedza szyta na miarę

Szkolenia dopasowane do branży, modelu biznesowego i specyficznych potrzeb klientów stały się znakiem firmowym nowej, prężnie rozwijającej się Praktyki Szkoleniowej Sii.

 

Praktyka Szkoleniowa Sii powstała we wrześniu 2015 r. Jej powstanie było naturalnym następstwem rozwoju Sii. Mamy bardzo duże doświadczenie w realizacji projektów, szerokie kompetencje i najlepszych specjalistów, co przekłada się na ogromną wiedzę i know-how. Teraz udowadniamy, że potrafimy nie tylko właściwie z nich korzystać, ale także z sukcesem przekazywać.

W ramach Praktyki Szkoleniowej Sii zapewniamy klientom sprawdzoną wiedzę i umiejętności, dzięki którym mogą skutecznie optymalizować działania w obszarze IT i lepiej wspierać biznesmówi Agnieszka Rzeczkowska, Training Practice Manager.

 Oferta Praktyki obejmuje szkolenia akredytowane i autorskie z następujących obszarów:

  • Zarządzanie usługami IT (ITIL, Lean IT)
  • Zarządzanie projektami (PRINCE2, PRINCE2Agile, AgilePM, SCRUM)
  • Zarządzanie jakością i inżynieria oprogramowania (ISTQB)
  • Architektura korporacyjna
  • HR i umiejętności miękkie

 

Wykorzystując kompetencje pozostałych 9 Praktyk Sii, m.in. Microsoft Dynamics AX, CRM, czy SharePoint, Praktyka Szkoleniowa Sii prowadzi także szkolenia technologiczne.

 

Praktykę Szkoleniową Sii wyróżnia przede wszystkim dopasowanie projektów szkoleniowych do rzeczywistych potrzeb klientów. Projektujemy indywidulane programy szkoleniowe uwzględniające specyficzne potrzeby klientów wynikające z branży, w której działają, ich modeli biznesowych i innych okoliczności. Nasze szkolenia wyróżniają się także najwyższą jakością. Uczestnicy doceniają wysoki poziom merytoryczny oraz doświadczenie praktyczne naszych trenerów” – mówi Agnieszka Rzeczkowska.

Zakres działalności Praktyki Szkoleniowej Sii nieustannie się rozwija. Do oferty włączane są coraz to nowsze szkolenia akredytowane i autorskie. Nawiązywane są nowe partnerstwa i pozyskiwani są nowi trenerzy. Praktyka zamierza także poszerzyć zakres merytoryczny szkoleń, co wynika z rozwoju Sii i wchodzenia na nowe rynki. Zajrzyjcie koniecznie na nasza stronę: https://sii.pl/offer-page/szkolenia/. Czekamy na wszelkie Wasze sugestie oraz pomysły na szkolenia, których nikt jeszcze nie zrealizował.

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?