Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Women in IT powered by Sii już po raz drugi

  22 marca w sześciu oddziałach Sii odbędzie się meetup z cyklu Women in IT powered by Sii – ekspertki dla kobiet, których pasją są nowe technologie. Uczestniczki czeka solidna dawka wiedzy i networking.

  Tegoroczna edycja to już drugie spotkanie z cyklu Women in IT powered by Sii. Cykl powstał z myślą o programistkach, testerkach, analityczkach, kierowniczkach projektów, studentkach kierunków związanych z IT i wszystkich innych kobietach zainteresowanych nowymi technologiami. Tym razem meetupy odbędą się w sześciu biurach Sii – w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, Krakowie i Katowicach. Będzie to okazją do wzięcia udziału w prezentacjach ekspertek specjalizujących się w różnych obszarach IT i wymiany doświadczeń z koleżankami z branży.

  Przekrój tematów wybranych przez prelegentki jest bardzo szeroki. W Gdańsku Anna Szopińska, Kierownik ds. zarządzania dostarczaniem usługi, wyjaśni „Jak (nie) robić projektów w Agile/Scrum”. W Łodzi, Joanna Goss, Koordynator testów, odpowie na pytanie „Czy tester jest zawsze czarną owcą w projekcie?”. Jednym z tematów w Krakowie będzie „Scrum w projektach niescrumowych” w wykonaniu Marleny Bielak, Młodszego Kierownika Projektów, a w Warszawie pasjonatki nowych technologii będą mogły dowiedzieć się więcej na temat „Project Management – Release Management podobieństwa i różnice” według Małgorzaty Kotlarskiej-Wąsacz, Kierownika ds. projektów. We Wrocławiu Dobrochna Żuk, Inżynier ds. testów, podzieli się swoją wiedzą z perspektywy „Testerki w Scrumie”. W Katowicach Alicja Smolnik, Inżynier ds. oprogramowania, wyjaśni od czego warto zacząć w prelekcji “O rzeczach, które chciałabym wiedzieć zanim zaczęłam programować”.

  To tylko wybrane tematy prezentacji przygotowanych dla uczestniczek Women in IT powered by Sii. Pełny program wydarzenia w każdym z miast, szczegółowe informacje, a także zapisy są dostępne na stronach:

  WARSZAWA ➡  https://siiwomeninit2018-warszawa.evenea.pl/

  WROCŁAW ➡  https://siiwomeninit2018-wroclaw.evenea.pl/

  GDAŃSK ➡ https://siiwomeninit2018-gdansk.evenea.pl

  ŁÓDŹ ➡ https://siiwomeninit2018-lodz.evenea.pl/

  KRAKÓW ➡ https://siiwomeninit2018-krakow.evenea.pl/

  KATOWICE ➡ https://siiwomeninit2018-katowice.evenea.pl/

  Spotkania zaczynają się o 17:00 lub 17:30 (w zależności od miasta).

  Po prezentacjach uczestniczki będą miały okazję zwiedzić biura Sii.

  Serdecznie zapraszamy!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?