Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Wspieranie innowacji systemów grzewczych Viessmann za pomocą mobilnej aplikacji ViGuide 

W świecie technologii współpraca między wizjonerskimi firmami często prowadzi do powstania rozwiązań, które transformują branże. Tak jest przypadku partnerstwa Sii Polska i Viessmann, gdzie wyczucie techniczne i wspólne zaangażowanie w doskonałość zaowocowały opracowaniem aplikacji mobilnej Viguide, przeznaczonej do usprawnienia pracy techników pracujących w terenie przy obsłudze instalacji grzewczych.  

Nowatorskie rozwiązanie dostosowane do specyficznych potrzeb użytkowników powstało w wyniku połączenia skrupulatnej pracy zespołów, eksperckich umiejętności i kreatywnego podejścia do rozwiązywania problemów, a także zastosowania najnowszych narzędzi i technologii programistycznych. Kluczem do sukcesu aplikacji mobilnej ViGuide okazała się także bliska współpraca pomiędzy specjalistami Sii Polska i Viessmann.  

— Opracowanie aplikacji mobilnej Viguide wiązało się ze stworzeniem solidnego i zaangażowanego zespołu, składającego się z programistów iOS i Android, testerów, scrum masterów i analityków biznesowych — mówi Justyna Madsen, Line Manager w Centrum Badawczo-Rozwojowym Viessmann. — Sii Polska była w stanie dostarczyć firmie Viessmann zasoby niezbędne do zbudowania odpowiedniego zespołu i zadbać o to, by pracowali w nim doświadczeni i kompetentni specjaliści — dodaje. 

Zwiększanie komfortu użytkowania i niezawodności

Podczas opracowywania aplikacji mobilnej ViGuide, głównym wyzwaniem było zagwarantowanie niezawodności i komfortu użytkowania. Aby sprostać temu zadaniu, oba zespoły ściśle współpracowały nad zrozumieniem złożonych potrzeb klientów firmy Viessmann. W rezultacie powstała intuicyjna i prosta aplikacja, dostosowana do wymagań użytkowników. Aplikacja ViGuide umożliwia klientom zdalne nadzorowanie instalacji podłączonych online i szybkie rozwiązywanie wszelkich powstałych problemów. Przeprowadzono szeroko zakrojone testy i procesy zapewniania jakości, aby zagwarantować niezawodność i zapewnić płynne działanie aplikacji. 

Za pomocą aplikacji użytkownicy mogą bez trudu uzyskać dostęp do istotnych informacji na temat wybranej instalacji. Obejmują one dane klienta, specyfikacje systemu grzewczego (typ, model), status operacyjny, numer seryjny i identyfikację modułu komunikacyjnego. 

Widok pulpitu z najważniejszymi danymi

Wsparcie dla techników

Sukces aplikacji mobilnej ViGuide zależał od możliwości zaspokojenia potrzeb techników pracujących w terenie. Celem współpracy Sii Polska i Viessmann było stworzenie narzędzia, które usprawni ich codzienną pracę. 

— Aplikacja została starannie zaprojektowana, aby uwzględnić szeroki zakres wymagań technicznych i doświadczenia użytkowników oraz zagwarantować dostarczanie odpowiednich informacji we właściwym czasie — komentuje Steven Clegg, Account Executive w Sii Polska. To elastyczne podejście podkreśla zdolności adaptacyjne Sii Polska i doskonałe zrozumienie potrzeb i celów partnera. 

Innowacja na rynku  

Sii Polska odegrała kluczową rolę w rozwoju aplikacji ViGuide dla firmy Viessmann. Współpraca była możliwa dzięki zespołowi kierującemu się wspólnym zaangażowaniem w jakość i innowacyjność. Powstała aplikacja nie tylko spełniła, ale i przekroczyła oczekiwania, pozostawiając trwały ślad na rynku systemów grzewczych. Co więcej, przekroczyła 50 000 pobrań w Google Play, zbierając wyjątkowe oceny od użytkowników. Sii Polska kontynuuje współpracę z firmą Viessmann, co otwiera drogę do tworzenia dalszych wyjątkowych rozwiązań, umacniając pozycję rynkową obu firm. 

Partnerstwo Sii Polska-Viessmann odzwierciedla możliwości jakie daje współpraca w stale rozwijającym się środowisku technologicznym.   

Dowiedz się więcej o rozwiązaniach Sii Polska dla handlu detalicznego i wykorzystaj ich potencjał w swojej firmie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i odkryj nowe możliwości. 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?