Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Współpraca Sii Polska z Neotys oznacza 10-krotnie szybsze projektowanie testów obciążeniowych i 90% mniej czasu na ich utrzymanie

Sii została oficjalnym partnerem Neotys – dostawcy platformy do testowania wydajnościowego klasy enterprise, umożliwiającej ciągłe testowanie zarówno API, jak i aplikacji. Produkt tej firmy –  NeoLoad, wiodąca platforma testów obciążeniowych, w 2020 drugi rok z rzędu otrzymał tytuł Gartner Peer Insights Customers’ Choice w kategorii automatyzacji testów oprogramowania. Dzięki NeoLoad testy obciążeniowe można zaprojektować 10 razy szybciej i zaoszczędzić nawet 90% czasu potrzebnego na ich utrzymanie.

Decyzja o partnerstwie z Neotys była strategiczną decyzją po stronie Sii. Dodanie NeoLoad do portfolio narzędzi continuous testing obok Tricentis Tosca, qTest & LiveCompare pozwala Sii zaoferować swoim klientom wiodące na rynku rozwiązania wspierające zarówno testy funkcjonalne, jak i niefunkcjonalne.

NeoLoad, wiodący produkt firmy Neotys, to platforma do testowania wydajnościowego, która umożliwia ocenę wydajności aplikacji i wspiera działania organizacji w zakresie automatyzacji testów, współpracy i integracji z łańcuchem narzędzi DevOps. Jest to jedyna platforma testów obciążeniowych dla aplikacji gotowych do pracy w chmurze, architektur mikrousług, aplikacji mobilnych, IoT oraz aplikacji pakietowych klasy enterprise.

Jak klienci Sii mogą na tym skorzystać?

Dzięki Neotys Sii może zapewnić klientom jeszcze lepszą jakość testów obciążeniowych i najwyższą wydajność oprogramowania. Z perspektywy klienta zapewnienie odpowiedniej wydajności systemów jest ważne, ponieważ idzie w parze z jakością i ma ogromny wpływ na postrzeganie marki przez użytkowników. Badania marketingowe pokazują, że:

  • 35% użytkowników będzie negatywnie postrzegało markę, jeśli jej strona www jest zbyt wolna
  • 37% konsumentów dokona zakupów gdzie indziej, jeśli witryna lub aplikacja mobilna nie załaduje się w ciągu trzech sekund lub szybciej.

Co więcej, wiele firm zdało sobie sprawę, że ich oprogramowanie musi zapewniać znacznie większy przepływ użytkowników i danych,  więc zapotrzebowanie na testy wydajności rośnie wykładniczo.

Wierzymy, że najwyższa wydajność oprogramowania może zbudować przewagę konkurencyjną, wzmocnić reputację marki i zwiększyć bazę użytkowników naszych klientów. Wszystkie te korzyści mają bezpośredni wpływ na ich przychody. Dlatego Sii dostarcza im pełen pakiet usług związanych z jakością oprogramowania mówi Marcin Laksander, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych.

Dzięki NeoLoad można projektować testy 10 razy szybciej niż przy użyciu starszych narzędzi (LoadRunner/Jmeter) i oszczędzić średnio do 90% na ich utrzymaniu. Świadczymy usługi testowe, w tym usługi automatyzacji testów i testy oparte na ryzyku, które pomagają naszym klientom skrócić czas wprowadzania produktów na rynek. NeoLoad świetnie wspiera ten proces dodaje Marcin Laksander.

NeoLoad jest doskonałym narzędziem dla firm zajmujących się continuous testing. Wspiera automatyzację, współpracę i integrację w ramach łańcucha narzędzi, aby ułatwić zespołom Agile i DevOps zapewnienie odpowiedniej wydajności. To wszystko w połączeniu z szerokim wsparciem technologicznym (NeoLoad obsługuje HTTP/2, GWT, MQTT, IoT, SAP, Oracle EBS, Oracle Forms, Flex, Micro Services, Wideo adaptacyjne strumieniowanie bitrate i inne) sprawia, że to narzędzie jest idealną platformą dla klientów korporacyjnych, z którymi współpracuje Sii.

Partnerstwo Sii z firmą Neotys i wykorzystanie platformy NeoLoad umożliwia:

  • podłączanie testów wydajności w łańcuchu narzędziowym CI/CD,
  • upraszczanie tworzenie projektów testów wydajnościowych,
  • uzyskanie automatycznego wyniku pozytywnego/negatywnego w oparciu o SLA dotyczące wydajności,
  • uzyskanie szczegółowych danych i raportów z badań obciążeniowych.

Partnerstwo z Neotys zostało podpisane zarówno dla Sii Polska, jak i Sii Szwecja, dzięki czemu klienci obu firm mogą korzystać z efektywnych testów obciążeniowych. Jeśli klienci zdecydują się na współpracę z Sii jako Dostawcą Usług Zarządzania Testami, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za licencje produktowe, dostarczamy pełną obsługę obejmującą platformę NeoLoad i procesy automatyzacji testów, dbamy także o wykonanie testów. Aby dowiedzieć się więcej o NeoLoad, skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę internetową.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?