Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Wymiana wiedzy, integracja i zastrzyk motywacji – w tegorocznym Siinspiration wzięło udział ponad 440 managerów z całej Polski

Osiągnięcie sukcesów takich jak przekroczenie liczby 6 000 specjalistów w 14 lokalizacjach w całej Polsce czy 1 mld zł przychodu nie byłoby możliwe bez zaangażowania i bliskiej współpracy managerów Sii Polska. Aby wspierać efektywną wymianę wiedzy i integrację, firma od 13 lat organizuje Siinspiration, każdego roku kluczowe osoby w organizacji spotykają się na 2 dni pełne prezentacji i networkingu.

Sposób na lepszą współpracę i integrację

Siinspiration to coroczne wydarzenie dla wszystkich managerów i kluczowych osób w Sii. Inicjatywa, którą w 2009 roku zapoczątkował Grégoire Nitot, prezes i założyciel Sii Polska, do dziś doskonale spełnia swoje zadanie. Jednym z głównych celów spotkania jest stworzenie przestrzeni do współpracy i dzielenia się wiedzą, doświadczeniami i pomysłami między zespołami sprzedażowymi, oddziałami i centrami kompetencyjnymi. To także 2 dni na budowanie motywacji do osiągania jeszcze lepszych efektów i stawiania czoła nowym wyzwaniom, dzielenie się najlepszymi praktykami, podsumowanie ostatniego roku pracy oraz świętowanie sukcesów i wspólną integrację.

– Siinspiration to już nasza tradycja. Spotykamy się w tym gronie od 13 lat i jest to stały punkt w kalendarzach wszystkich managerów Sii, których jest już 440. W poprzednim roku przez pandemię nie mieliśmy możliwości spotkać się fizycznie w większym gronie, a zdalne prezentacje przez Teamsy to jednak nie to samo. Dlatego niesamowicie cieszymy się, że w tym roku mogliśmy wrócić do dobrze nam znanej formuły. Jak zwykle nie zabrakło solidnej porcji wiedzy, inspirujących rozmów, ale też czasu na integrację i dobrą zabawę. Siinspiration to inicjatywa, dzięki której zespół Sii działa jak dobrze naoliwiona maszyna – mówi Joanna Kucharska, Chief Human Resources Officer w Sii Polska.

Prezentacja wyników i kierunków rozwoju

Agenda spotkania zmieniała się wraz z rosnącą liczbą uczestników. Obecnie jednym z głównych punktów jest prezentacja Grégoire Nitot w trakcie której uczestnicy mogą poznać m.in. aktualne wyniki finansowe firmy, sukcesy, porażki i najważniejsze zmiany wdrożone w ostatnim roku. Nieodłącznym elementem jest też prezentacja  planów rozwoju​, inwestycji oraz wyzwań na kolejny rok.

Ponadto, managerowie mogą wybierać spośród szeregu prezentacji merytorycznych w ramach ścieżek tematycznych, takich jak sprzedaż, dostarczanie projektów czy umiejętności miękkie. Pomiędzy spotkaniami jest czas na networking, a wieczorem wspólną integrację.

​Wspólne świętowanie sukcesów

Siinspiration to również czas na podsumowanie sukcesów minionego roku oraz nagrodzenie najlepszych z najlepszych. Odpowiednio wcześniej przed wydarzeniem, dyrektorzy departamentów oraz C-level wybierają osoby, zespoły czy projekty, które odniosły największe sukcesy w minionym roku.​ Na podium mają okazję stanąć najlepsi w kategoriach:

 • Najlepszy Zespół Rekrutacji
 • Najlepszy Zespół HR Operations & Billing
 • Najlepszy event lub kampania marketingowa/inicjatywa CSR
 • Najlepszy film dostarczony
 • Najlepsza aplikacja lub projekt Internal IT
 • Najlepszy projekt dostarczony
 • Najlepszy Resource Manager​
 • Najlepszy Delivery Manager
 • Najlepsze Centrum Kompetencyjne​
 • Najlepszy Sprzedawca
 • Najlepszy Sektor
 • Najlepszy Site
 • Najlepszy klient roku

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i razem z nami tworzyć Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce, sprawdź nasze oferty pracy.

Zobacz jak przebiegało tegoroczne Siinspiration.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?