Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Sii Polska na 30. miejscu spośród 300 najlepszych polskich pracodawców według magazynu Forbes

Magazyn Forbes wspólnie z firmą Statista wybrali najlepszych pracodawców w Polsce. W zestawieniu obejmującym 300 firm z 24 branż Sii Polska zajęła wysokie 30. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 5. miejsce w kategorii IT, Internet, oprogramowania, gry komputerowe i serwis komputerowy. Lista Poland’s Best Employers 2021 powstała na postawie ankiety przeprowadzonej wśród osób aktualnie aktywnych zawodowo w Polsce.

Sii Polska po raz kolejny udowodniła, że zatrudniając ponad 5 000 pracowników tworzy stabilne i przyjazne miejsce pracy. W pierwszej odsłonie rankingu magazynu Forbes i dostawcy danych rynkowych Statista firma zajęła 30. miejsce w klasyfikacji ogólnej i 5. miejsce w kategorii IT, Internet, oprogramowania, gry komputerowe i serwis komputerowy. W gronie wyróżnionych firm znalazły się również globalne marki jak Google, Microsoft czy IBM. Miejsca na liście zostały przyznane na podstawie odpowiedzi udzielonych w kwestionariuszu przez osoby aktualnie aktywne zawodowo w Polsce.

– Obecność na liście najlepszych pracodawców to zawsze powód do dumy, ale też satysfakcja i radość, że zatrudniając ponad 5 000 Power People, wciąż jesteśmy w stanie tworzyć organizację uznawaną przez ludzi za świetne miejsce pracy, gdzie razem rozwijamy się, budujemy zgrany zespół oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu, gdzie czujemy się na co dzień dobrze i jesteśmy po prostu sobą – mówi Joanna Kucharska, CHRO w Sii Polska.

Pomimo pandemii Sii Polska dalej dynamicznie się rozwija. Ostatni kwartał okazał się rekordowy – do firmy dołączyło 553 specjalistów. W każdym z sektorów widać zapotrzebowanie na programistów Java, .NET, Front-end, Python, C++, inżynierów DevOps, analityków biznesowych czy testerów automatyzujących.

– Wyróżnienie Forbes potwierdza, że Sii jest atrakcyjnym miejscem pracy. Widać to również, kiedy spojrzymy na świetne wyniki naszej rekrutacji. Za nami rekordowy kwartał. Kandydatów przyciągają ciekawe projekty, możliwości rozwoju i to, że jesteśmy stabilnym pracodawcą. Wciąż mamy wiele otwartych stanowisk dla osób o różnym stopniu doświadczenia. Od początku pandemii prowadzimy przyjazny, zdalny proces rekrutacji, od pierwszej rozmowy, przez sprawdzenie techniczne, podpisanie umowy i dostarczenie sprzętu, aż po wdrożenie do nowych obowiązków – mówi Wojciech Dreja, Head of Recruitment w Sii Polska.

Szczegółowe wyniki rankingu znaleźć można na stronie magazynu Forbes.

Dołącz do jednego z najlepszych miejsc pracy w Polsce!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?