Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Za nami druga edycja IT Wonder Woman!

22 marca w naszym trójmiejskim oddziale odbyło się spotkanie IT WONDER WOMAN – czyli kobiety dla kobiet, które kochają IT! Marzec to miesiąc dedykowany wszystkim Paniom, dlatego Sii postanowiła integrować żeńską społeczność IT. W wydarzeniu, które organizujemy już drugi rok z rzędu wzięło udział blisko 50 Pań.

Wszystkie uczestniczki – w tym studentki, osoby zaczynające karierę w IT, programistki, testerki, analityczki, Project Managerki i pasjonatki nowych technologii miały okazję wziąć udział w prezentacjach specjalistek IT z Sii. Naszymi prelegentkami były: Dorota Słoniecka, która zajmuje stanowisko QA Technical Leader oraz Agnieszka Polak pracująca jako Software Engineer. Dorota podzieliła się z uczestniczkami IT Wonder Woman wiedzą na temat ,,Testowania w pigułce”, a Agnieszka zaprezentowała temat ,,Od maszyny analitycznej do programowania obiektowego. O kobietach w informatyce”.

W trakcie spotkania wszystkie Panie mogły również porozmawiać i wymienić się swoimi doświadczeniami – racząc się w międzyczasie owocowymi koktajlami. Inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem, więc z pewnością będzie kontynuowana w kolejnych latach.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?