Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Zaufało nam ON Semiconductor!

ON Semiconductor, to globalnie działająca firma High-tech, która codziennie dostarcza na rynek najbardziej wydajne, innowacyjne produkty. Jej działalność skupia się na oferowaniu rozwiązań przyjaznych środowisku, które umożliwią zmniejszenie wykorzystania energii w skali globalnej.

Wysokie zaangażowanie w realizowany projekt, sumienność oraz umiejętność przekazania konstruktywnego feedbacku przez ekspertów Sii w trakcie pracy nad projektem, skutkuje stworzeniem jeszcze lepszego jakościowo produktu końcowego. We współpracy z naszymi specjalistami, klient Sii ceni sobie również elastyczność, oraz umiejętność sprawnej odpowiedzi na bieżące potrzeby rynku.

Wspólnie z ON Semiconductor tworzymy produkty wspierające infrastrukturę, aplikacje mobilne, interfejs użytkownika oraz pomagamy przy rozwoju oprogramowania.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Matthew Tylerem – Strategy and Project Roadmaps Director, który opowiada o współpracy z Sii.Dowiedz się więcej, o naszym kliencie z Japonii, o projekcie, który wspólnie realizujemy oraz naszych dalszych planach współpracy https://www.youtube.com/watch?v=ifi5rYPegcM.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?