Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Zespół Sii w Gdańsku przekroczył liczbę 400 osób

Gdański oddział Sii jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się pracodawców na Pomorzu. Co więcej, firma jest pracodawcą nie tylko rozwijającym się i stabilnym finansowo, ale także docenianym przez pracowników, co znajduje potwierdzenie w ogólnopolskich badaniach. W ostatnim zestawieniu tygodnika „Computerworld” Sii otrzymało tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce 2012. W maju 2013 znalazła się też wśród 50 najlepszych pracodawców IT w Polsce w badaniu TOP 50 „IDEAL EMPLOYER” 2013 Student Survey (wskazanie spontaniczne).

Nasi pracownicy są największym kapitałem Sii. – mówi Michael Desmurs, Dyrektor Sii Gdańsk. – Usługi świadczone przez naszą firmę opierają się na ludziach, ich kompetencjach i wiedzy, dlatego bardzo dbamy o pracowników – misją Sii jest identyfikowanie i promowanie najlepszych. Naszym zadaniem jest m.in. rozwój biznesu i pozyskanie nowych, ciekawych projektów, by inżynierowie w Sii mogli się rozwijać, także z korzyścią dla naszych klientów.

Sii w Gdańsku prowadzi szereg zaawansowanych technologicznie projektów dla światowych gigantów z branż: Hi-Tech, przemysłowej, bankowej i ubezpieczeniowej. W zeszłym roku firma rozpoczęła także współpracę m.in. z branżą motoryzacyjną w zakresie inżynierii przemysłowej. Obecnie prowadzi także intensywne działania sprzedażowe za granicą: w Skandynawii, Niemczech i USA.

Firma Sii w Polsce uplasowała się na 15 miejscu w ranking Europe’s 500 – najdynamiczniej rosnących prywatnych przedsiębiorstw w Europie – jako jedna z 2 polskich spółek. Badanie prowadzone jest cyklicznie pod patronatem Parlamentu Europejskiego.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?