Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Zobacz, jak Sii Łódź świętuje 10 lat na rynku i 500 Power People w oddziale

Sii Łódź to już ponad 500 specjalistów i 10 lat istnienia na lokalnym rynku. Tylko w ostatnim roku zespół powiększył się o 100 nowych pracowników i nie zamierza na tym poprzestać.

W Sii Łódź realizowane są fascynujące projekty dla międzynarodowych marek takich jak PUMA, Ingenico, ABB i Nordea. Tak rozbudowane portfolio klientów sprawia, że poszukiwani są różnorodni specjaliści m.in.: developerzy Java, .NET, C++, testerzy manualni i automatyzujący.

W związku ze świętowaniem 10-lecia firma zaplanowała szereg aktywności. Dużym przedsięwzięciem była wspólna inicjatywa podczas łódzkiego Biegu Fabrykanta, którego Sii zostało strategicznym partnerem. W biegu wzięło udział 60 biegaczy Sii Running Team, nie tylko z Łodzi, ale ze wszystkich oddziałów Sii w Polsce, z CEO i założycielem Sii Polska Gregoire Nitot na czele. Dodatkowo firma przekazała ponad 20 000 PLN Fundacji Gajusz.

Wszystkie aktualne oferty pracy znajdują się w zakładce z ofertami pracy. Bohaterów kampanii można bliżej poznać, odwiedzając dedykowaną stronę oddziału Sii Łódź.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?