Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Zostań testerem i dołącz do najlepszego miejsca pracy – Sii!

Firma Sii w Poznaniu organizuje trzecią edycję szkolenia z zakresu testowania aplikacji dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w branży IT.

Program rozpocznie się w październiku br. i potrwa około 1,5 miesiąca. W tym czasie odbędzie się 11 spotkań obejmujących teorię i praktykę. Zajęcia będą się odbywać w dni robocze w godzinach popołudniowych (od godziny 17:00 lub 18:00) i w weekendy.

Uczestnikom szkolenia Sii oferuje niepowtarzalną szansę rozwoju pod okiem doświadczonych specjalistów oraz możliwość zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do rozpoczęcia pracy na stanowisku testera oprogramowania.

Tym, którzy wykażą się największym zaangażowaniem i postępami, firma zapewnia możliwość dołączenia do poznańskiego zespołu Sii.

Najważniejszym kryterium wyboru uczestników jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Kluczowym kryterium będzie również chęć rozwoju i zainteresowanie tematyką testowania aplikacji.

Poznański oddział Sii rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Od stycznia 2017 roku biuro Sii w Poznaniu znajduje się w samym centrum miasta, w nowoczesnym biurowcu Maraton przy ul. Królowej Jadwigi 43. To tutaj będą odbywać się spotkania.

Wszelkie pytania dotyczące szkolenia a także zgłoszenia z załączonym CV należy przesyłać na adres [email protected] (aplikacje przyjmujemy do 31.08.2017r.).

Zapraszamy!

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?