Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Zwiększ konkurencyjność twojej firmy dzięki Dynamics 365 – zapraszamy na bezpłatne webinarium

  Już 7 czerwca odbędzie się bezpłatne webinarium „Rozwój sprzedaży w firmach usługowych z Dynamics 365”.

  Szkolenie on-line przeznaczone jest dla przedstawicieli średnich i dużych firm, którzy pragną usprawnić zarządzanie całym procesem sprzedaży oraz procesem operacyjnym w swoim przedsiębiorstwie. Webinarium poprowadzą przedstawiciele firmy Sii.

  Dynamics 365, rozwiązanie firmy Microsoft jest połączeniem dwóch znanych rozwiązań do zarządzania procesami w organizacji – systemu CRM (Microsoft Dynamics CRM) oraz systemu ERP ( Microsoft Dynamics AX). Dynamics 365 jest również ściśle zintegrowany z platformą Office 365. Dynamics 365 wspiera i integruje obszary m.in.: finansów, sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania projektami, produkcją oraz analityki biznesowej.

  Głęboka integracja wszystkich systemów pozwala na bardziej wydajne wykorzystanie danych, co wpływa na jeszcze sprawniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem i zwiększa jego konkurencyjność na rynku.

  Do udziału w webinarium poświęconemu Dynamics 365 zapraszamy wszystkich średnich i dużych przedsiębiorców, którzy chcą zapoznać się z funkcjonalnościami Dynamics 365 i dowiedzieć się, jak można usprawnić sprzedaż oraz procesy organizacyjne takie, jak rozliczanie i zarządzanie projektami, dzięki zintegrowanej platformie Dynamics 365.

  Szkolenie będzie mieć charakter praktyczny. Na wybranych przykładach specjaliści z firmy Sii opowiedzą jak zarządzać obszarami związanymi ze sprzedażą, budżetowaniem, rozliczaniem projektów oraz z zarządzaniem kapitałem ludzkim i rejestracją czasu pracy w projektach.

  Podczas trwania szkolenia on-line prowadzący będą na bieżąco odpowiadali na pytania uczestników na czacie.

  Webinarium Dynamics 365

  Zapraszamy do rejestracji i udziału!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?