top-image
WSTECZ

Bassriver powered by Sii

Dni 24-26 lipca były najgorętszym weekendem wakacji. W tym czasie w Płocku, równolegle do festiwalu Audioriver,  odbył się trzydniowy maraton muzyki drum & bass – Bassriver powered by Sii. Byliśmy oficjalnym sponsorem tytularnym i technologicznym tego wydarzenia muzycznego.

Przez ponad 30 godzin non stop, przy ul. Grodzkiej 16 w Płocku, rozbrzmiewała muzyka drum & bass.  W ramach Bassriver powered by Sii zagrało 36 artystów z całej Polski, grających szerokie spektrum muzyczne. Wśród zaproszonych DJ-ów i MC’s znaleźli się m.in. adamformat. (Drum&Bass Łódź, Paranoia Crew), Alcowhore z Warszawy, Artiztix (DrumObsession) z Poznania, Mr Floppy z Krakowa DJ Krzaku z Warszawy, Mystic MC (Toruń) i inni. Jednym z artystów biorących udział w projekcie był dj Bizzmo, na co dzień współpracujący z Sii w Gdańsku.

Audioriver w Płocku to trzydniowe święto ludzi kochających muzykę elektroniczną – opowiada Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR i Komunikacji. – W tym samym czasie brakowało wydarzenia, które skupiłoby wokół siebie miłośników drum & bassu. Z inicjatywą organizacji takiego przedsięwzięcia wyszedł Grzegorz Gronkiewicz, fan, dj i jednocześnie inżynier współpracujący z Sii. Jako firma wspierająca pasje i świetną zabawę postanowiliśmy, że Bassriver napędzane będzie przez Sii!

Podczas maratonu można było również spróbować swoich możliwości w produkcji muzycznej. We współpracy z Akademią Dźwięku zorganizowaliśmy interaktywne stoisko, w którym można było poeksperymentować z montażem dźwięku na żywo.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?