Technologia:

Klient

PGE Systemy S.A. jest spółką zajmującą się świadczeniem usług teleinformatycznych dla spółek GK PGE. Wśród celów strategicznych możemy wyróżnić wdrażanie nowych technologii i innowacji dla automatyzacji, przyspieszenia obiegu informacji i usprawnienia zarządzania w Grupie.

Wyzwanie

Świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich w obszarze IT w wyniku realizacji coraz większej ilości projektów.

Co zrobiliśmy

Od początku współpracy, Sii dostarcza doświadczonych programistów, kierowników projektów, analityków, administratorów, architektów i testerów.  Inżynierowie realizują zadania przy tak kluczowych projektach jak: innowacyjna platforma billingowa, której celem jest wzmocnienie potencjału sprzedaży energii detalicznej zapewniając dynamiczny rozwój portfela produktów i usług, wdrożenie systemu handlu towarami i zarządzania ryzykiem – wdrożenie nowego systemu obrotu energią elektryczną, gazem ziemnym, emisją CO2, świadectw pochodzenia największego polskiego producenta energii PGE S.A.

Kompetencje i doświadczenie inżynierów miały wpływ na efektywną i sprawną realizację wielu projektów realizowanych głównie w metodyce Agile i Prince2.

Efekty

Dzięki Sii, PGE świadczy swoje usługi na rzecz Grupy Kapitałowej przy realizacji strategicznych projektów w szybki i efektywny sposób oraz nie ponosi kosztów rekrutacji, administracji i zarządzania personelem.

Dowiedz się więcej

Development tools & technology

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?