Technologia:

Klient

PGE Systemy S.A. jest spółką zajmującą się świadczeniem usług teleinformatycznych dla spółek GK PGE. Wśród celów strategicznych możemy wyróżnić wdrażanie nowych technologii i innowacji dla automatyzacji, przyspieszenia obiegu informacji i usprawnienia zarządzania w Grupie.

Wyzwanie

Świadczenie kompleksowych usług z zakresu zapewnienia zasobów ludzkich w obszarze IT w wyniku realizacji coraz większej ilości projektów.

Co zrobiliśmy

Od początku współpracy, Sii dostarcza doświadczonych programistów, kierowników projektów, analityków, administratorów, architektów i testerów.  Inżynierowie realizują zadania przy tak kluczowych projektach jak: innowacyjna platforma billingowa, której celem jest wzmocnienie potencjału sprzedaży energii detalicznej zapewniając dynamiczny rozwój portfela produktów i usług, wdrożenie systemu handlu towarami i zarządzania ryzykiem – wdrożenie nowego systemu obrotu energią elektryczną, gazem ziemnym, emisją CO2, świadectw pochodzenia największego polskiego producenta energii PGE S.A.

Kompetencje i doświadczenie inżynierów miały wpływ na efektywną i sprawną realizację wielu projektów realizowanych głównie w metodyce Agile i Prince2.

Efekty

Dzięki Sii, PGE świadczy swoje usługi na rzecz Grupy Kapitałowej przy realizacji strategicznych projektów w szybki i efektywny sposób oraz nie ponosi kosztów rekrutacji, administracji i zarządzania personelem.

Dowiedz się więcej

Development tools & technology

Cały czas szukamy talentów

Dołącz do Sii i zyskaj szanse na udział w podobnych projektach dla prestiżowych Klientów.

Zobacz więcej

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Get an offer

Artur Regional Director

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

APLIKUJ APLIKUJ

Join Sii

Dorota Software Engineer

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?