top-image
WSTECZ

Go Live nowego SiiPortalu

Wczoraj wystartował SiiPortal, który po zalogowaniu dostępny jest dla wszystkich pracowników i współpracowników Sii Polska. Nowy intranet łączy funkcje serwisu informacyjnego, platformy do dyskusji oraz wymiany wiedzy. Dostęp do aplikacji, składanie wniosków służbowych online, miejsce do wspólnej pracy projektowej, tematyczne fora dyskusyjne – to tylko niektóre z możliwości oferowanych przez portal.

Po ponad roku od rozpoczęcia prac nad stworzeniem wewnętrznej strony intranetowej, wystartował SiiPortal, powstały przy ścisłej współpracy naszego działu Internal IT z Biznesem. Zaprojektowany w oparciu o nowoczesną technologię Microsoft SharePoint, jest nie tylko rozbudowanym Intranetem, ale także platformą wymiany wiedzy i dyskusji, umożliwiającą załatwianie spraw służbowych, takich jak złożenie wniosku o urlop czy raportowanie czasu pracy.

Nowy Intranet ma na celu usprawnienie komunikacji w firmie, jak i ciągły oraz bezpieczny przepływ informacji pomiędzy wszystkimi oddziałami. SiiPortal gwarantuje, że dokumenty, prywatne wnioski oraz dane personalne będą dostępne w jednym miejscu, wyłącznie na użytek pracowników Sii Polska. Więcej szczegółów na temat funkcjonalności platformy znajdziesz w najnowszym wydaniu Magazynu Sii.

Jak zwykle sukces naszego projektu świętowaliśmy wspólnie. W lubelskim Delivery Center, gdzie znajduje się nasz zespół SharePoint, oraz w warszawskim oddziale, skupiającym przedstawicieli biznesowych z obszaru HR i administracji, uczciliśmy Go Live strony tortem i szampanem.

Całemu zespołowi jeszcze raz dziękujemy, a pracownikom Sii życzymy miłego użytkowania portalu!

 

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?