top-image
WSTECZ

Gwiazda Sii – Rafał Dybus – Sii Kraków

Dołączyłem do krakowskiego oddziału dokładnie 5 września 2011 roku, a wydaje się, jakby to było wczoraj… Przychodząc do Sii, miałem za sobą 4-letnie doświadczenie w sprzedaży, więc rozpocząłem pracę i przygodę w Sii na stanowisku Account Managera.

Na początku, jak każdy „sales” w Sii, musiałem zapoznać się ze specyfiką branży IT, a w szczególności wchłonąć mnóstwo wiedzy związanej z obszarem szeroko rozumianego outsourcingu, który był dla mnie całkowitą nowością. Wielką nobilitacją, a także dużym wyzwaniem, było otrzymanie od Ryszarda Pytko – Dyrektora naszego oddziału, propozycji zajęcia się naszym pierwszym krakowskim klientem, firmą Sabre. Propozycja, którą porównałbym do skoku na naprawdę głęboką wodę.

W ciągu następnego roku pracy awansowałem na stanowisko Key Account Managera, a we wrześniu 2012 roku dołączyła do mnie Magda Jaworska – wtedy Sales Specialist, obecnie Account Resource Manager. Tak powstał nasz Business Unit, który w sierpniu 2014 roku wzbogacił się o Beatę Piasecką – Sales Operation Specialist.

W chwili obecnej jako Account Executive jestem odpowiedzialny za każdy aspekt rozwoju biznesu z Sabre, jak również za opiekę nad ponad 80 inżynierami pracującymi zarówno w biurze klienta, jak i w naszym Delivery Center w Lublinie. Moja codzienna praca – a co za tym idzie, całe życie zawodowe –skupia się na Sabre. Poczynając od kwestii nadzoru nad prawidłowym działaniem całego Business Unitu, poprzez aspekt biznesowy w ramach szerokiego portfolio usług (Staffing, Team Leasing, Professional & Managed Services), które jako Sii realizujemy w ramach współpracy z tym klientem, skończywszy na opiece nad inżynieriami, którzy zaangażowani są w ponad 20 projektów.

Mój największy sukces zawodowy? Bez chwili wahania powiem, że  ludzie. Osoby stanowiące trzon naszego BUS’a, jak pieszczotliwie nazywany jest nasz Business Unit, jak również wszyscy inżynierowie, pracujący w projektach Sabre. Ludzie, bez których takie osiągnięcia, jak Najlepszy Business Unit w Sii Kraków czy też nagroda dla Najlepszego Klienta w Sii, otrzymany na ostatnim Weekendzie Managerskim, nie byłyby możliwe.

To, co jest dla mnie najważniejsze i najbardziej satysfakcjonujące w pracy, to przede wszystkim wspaniali i otwarci na innych ludzie. Poza tym cenię w Sii transparentność, jasne zasady współpracy i – co najważniejsze – słuchanie, słuchanie i jeszcze raz słuchanie opinii pracowników.

Prywatnie od prawie 10 lat jestem szczęśliwie żonaty z Danusią, mamy również 4,5-rocznego synka, Mateusza. Od ponad 20 lat gram na gitarze, udzielając się od czasu do czasu w naszym Sii’owym zespole – JamseSiion, którego część pracowników Sii ma okazję słuchać cyklicznie w trakcie naszych eventów okolicznościowych i imprez integracyjnych – nie tylko w Krakowie!

Sii_Rafal_Dybus

Rafał Dybus, Account Executive – Sii Kraków

Career path:
  • Account Manager
  • Key Account Manager
  • Account Executive

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?