top-image
WSTECZ

Jak być krok przed konkurencją? Technical Leader Sii odpowie na to pytanie podczas konferencji e-commerce Meet Magento

Podczas międzynarodowej konferencji Meet Magento, która odbędzie się w dniach 10-11 września w Krakowie, spotkają się eksperci tematyki e-commerce z całego świata. Warto wziąć udział w tym wydarzeniu także po to, aby posłuchać prezentacji Patryka Święczkowskiego, Technical Leader w Centrum Kompetencyjnym Digital. Dowiedz się czego będzie dotyczyła prezentacja, którą ekspert Sii wygłosi podczas tego spotkania.

Już w połowie września w Alwerni pod Krakowem spotkają się specjaliści IT i przedstawiciele biznesu zainteresowani rozwojem branży e-commerce. Międzynarodowa konferencja Meet Magento, poświęcona tematyce sprzedaży internetowej, potrwa dwa dni i odbędzie się 10-11 września 2018. Sii zostało srebrnym sponsorem wydarzenia, a jedną z prezentacji wygłosi Patryk Święczkowski, Technical Leader w Centrum Kompetencyjnym Digital w Sii na co dzień realizujący projekty e-commerce dla polskich i zagranicznych klientów Sii.

Barbara Kun, Marketing Account Manager w Sii: Podczas konferencji Meet Magento poprowadzisz prezentację pt. Zniżka 50%! Czyli jak realizować sprzedaż grupową z Magento? Analiza wdrożenia sweetdeal.dk. Na co położysz największy nacisk podczas wystąpienia?

Patryk Święczkowski, Technical Leader w Sii: Chcemy pokazać, że platforma Magento 2 jest bardzo elastycznym narzędziem do tworzenia rozwiązań e-commerce. Mam nadzieję, że uczestników zainteresuje case study, które omówimy. Dotyczy ono projektu stworzonego od podstaw, wraz z przeprowadzeniem migracji z odrębnego systemu Nimble Commerce. Podczas prac musieliśmy sprostać dodatkowemu wyzwaniu, jakim była konieczność przeniesienia połączeń istniejącego systemu z serwisami zewnętrznymi, np. SalesForce, e-conomic. Opowiem o tym, jak wyglądał proces planowania, wdrożenia oraz implementacji rozwiązań.

B.K.: Udział w wydarzeniu biorą zarówno eksperci IT, jak i właściciele firm planujący rozwój swojego biznesu i skorzystanie z możliwości, jakie daje sprzedaż internetowa. Do której spośród tych grup adresujesz swoją prezentację?

P.Ś.: Do obu. Przedstawicieli biznesu może zainteresować temat migracji czy aktualizacji systemu. Często słyszę pytanie: „dlaczego warto akurat teraz postawić na zmiany?” Choćby dlatego, aby być krok przed konkurencją. Wydajniejszy system i nowsze rozwiązania dają przewagę w świecie eCommerce, niezależnie od wielkości naszego biznesu. Perspektywa stałego rozwoju jest bardzo ważna dla każdego właściciela firmy. Z kolei z myślą o deweloperach omówię praktyczne i techniczne aspekty stworzonego przez nas, działającego rozwiązania Sweetdeal – największej w Danii platformy do zakupów grupowych.

B.K.: Do konferencji Meet Magento pozostało jeszcze kilkanaście dni. Jak przekonałbyś do udziału w wydarzeniu osoby, które nadal się wahają?

P.Ś.: Obecnie, chyba nie ma osoby, która nie robiłaby zakupów on-line i nie lubiła korzystać z promocji oferowanych na tym szalenie konkurencyjnym rynku. Konferencja daje szansę na poznanie procesu budowy sklepu internetowego „od kuchni”. W związku z tym zapraszam zarówno developerów, jak i właścicieli biznesów e-commerce, którym zaprezentuję wymierne korzyści płynące z zastosowanych rozwiązań.

Bilety na konferencję można nabyć na stronie wydarzenia. Zapraszamy do udziału w konferencji, a także do zapoznania się z ofertą Centrum Kompetencyjnego Digital w obszarze e-commerce.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?