top-image
WSTECZ

Kolejne biuro Sii w Polsce. W Pile eksperci będą realizowali projekty dla klientów z całego świata z branży motoryzacyjnej, medycznej i bankowej

Z początkiem października Sii Polska otwiera swoje biuro w Pile. To już jedenasta lokalizacja lidera branży IT i inżynierii w Polsce. Rozwój firmy w Wielkopolsce związany jest z planami zatrudnienia specjalistów, którzy mogą liczyć na komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze.

Strategiczna lokalizacja, bliskość Poznania i Bydgoszczy oraz ogromny potencjał kandydatów z lokalnego rynku pracy zaważyły na decyzji dotyczącej otwarcia nowego biura Sii w Pile. Głównym celem jest ułatwienie pracy inżynierom, którzy chcieliby realizować w tym mieście projekty dla wielokrotnego zdobywcy tytułu Great Place to Work.

– Biuro w Pile to drugi ośrodek Sii w Wielkopolsce. Jest on sprzężony z oddziałem Sii Poznań, jednak decyzja o otwarciu biura zapadła z uwagi na dopasowanie do specjalistów, którzy chcieliby pracować stacjonarnie. To dla nich duże ułatwienie, a dodatkowym atutem jest strategiczna lokalizacja biura w centrum miasta wśród zieleni – mówi Natalia Buczel, Dyrektor Sii Poznań.

Ośrodek w Pile będzie specjalizował się w projektach dla klientów reprezentujących branże: medyczną, bankową i automotive, a także w obszarze wsparcia aplikacji i R&D, dlatego też najbardziej poszukiwanymi profilami są eksperci z zakresu inżynierii, tacy jak programiści sterowników PLC, konstruktorzy i robotycy oraz developerzy z naciskiem na znajomość front-end i języka Java. Na zatrudnienie liczyć mogą także specjaliści ze znajomością: Spring, hibernate, Docker, Kafka, Oracle, Linux.

Dołączenie do Sii to szansa na dynamiczny rozwój kariery. – W Sii Polska zatrudniamy ponad 3700 specjalistów i realizujemy projekty dla 200 klientów z całego świata. Biuro w Pile to możliwość uczestniczenia w ambitnych, międzynarodowych projektach. Zatrudnieni specjaliści otrzymają pełen pakiet oferowanych przez Sii benefitów – dodaje Natalia Buczel.

Pierwsze projekty w Pile dotyczyć będą programowania sterowników wykorzystywanych w produkcji m.in. skrzyni biegów, silników i karoserii samochodów czołowych marek. Eksperci mają także możliwość rozwoju w projektach dotyczących maszyn sortujących bagaże, transportery i przenośniki szkła czy też produkcji paneli słonecznych.

Nowe biuro Sii Polska w Pile zostało dostrzeżone i pozytywnie przyjęte także przez władze miasta jako możliwość wspólnego rozwoju i stworzenia nowych miejsc pracy dla specjalistów z tego miasta. – Witamy w Pile! Cieszę się, że zauważyliście potencjał naszego miasta i jego mieszkańców. Dołożymy starań, aby oddział w Pile rozwijał się tak szybko, jak to tylko możliwe. Gwarantujemy to wspólnie z lokalnym środowiskiem akademickim. Właścicielom, kadrze menadżerskiej i pracownikom Sii Polska, życzę sukcesów i skutecznej realizacji zamierzeń – mówi Piotr Głowski, Prezydent Piły.

Sii to najszybciej rozwijająca się polska firma świadcząca usługi IT i inżynieryjne. Obecnie Sii zatrudnia ponad 3700 pracowników w 12 biurach w całej Polsce zlokalizowanych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie, Katowicach, Rzeszowie, Bydgoszczy, Pile i Częstochowie. Eksperci Sii realizują projekty dla ponad 300 międzynarodowych klientów, a firma umożliwia im zmianę ścieżki rozwoju poprzez dedykowaną aplikację Job Changer.

Więcej o Sii dowiesz się na www.sii.pl. Sprawdź oferty pracy firmy w Pile dostępne są w zakładce kariera.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?