top-image
WSTECZ

Najwyższa jakość znakiem Praktyki Szkoleniowej Sii

Praktyka Szkoleniowa Sii, największego dostawcy usług IT i inżynierii w Polsce, uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2015, potwierdzający najwyższą jakość prowadzonych szkoleń.

Na początku kwietnia 2018 firma Sii ubiegała się o odnowienie certyfikatu zgodności z normą ISO 9001 – poświadczającego najwyższą jakość dostarczanych usług. W tym roku w audycie udział wzięła również Praktyka Szkoleniowa.

Cały proces certyfikacji był bardzo długi i wymagający, ale wszystko przebiegło pomyślnie, Praktyka Szkoleniowa otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność z normą ISO 9001:2015. Ten certyfikat to duże wyróżnienie, a jednocześnie potwierdzenie dla naszych klientów, że oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie – mówi Rafał Kwatek, zastępca managera Praktyki Szkoleniowej.

Praktyka Szkoleniowa w Sii istnieje od ponad dwóch lat. Prowadzi akredytowane i autorskie szkolenia z obszaru ITIL, ISTQB, PRINCE2, AgilePM i Scrum.
Ponadto w swojej ofercie Praktyka posiada autorskie warsztaty z umiejętności miękkich, zarządzania projektami, analizy biznesowej czy architektury korporacyjnej. Organizuje również szkolenia stworzone we współpracy z innymi Centrami Kompetencyjnymi Sii – między innymi z obszaru Digital, CRM, SharePoint, Salesforce, SAP czy coraz bardziej popularnego Business Intelligence.

Rodzaje szkoleń w Sii

Szczegółowy harmonogram szkoleń otwartych jest dostępny w kalendarzu szkoleń.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem szkolenia-sii@pl.sii.eu oraz na stronie www Praktyki Szkoleniowej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Zadbaj o rozwój swój i swojego biznesu!

Sii you

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?