PL
angle-down

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

Dołącz do nas Kontakt
Wstecz

Sii Polska

SII UKRAINE

SII SWEDEN

This translation is generic. Show original text
This offer base language is English. Translate into Polish.

Technologie i narzędzia

Poszukujemy Frontend Developera, który dołączy do jednego z naszych zespołów dostarczających dedykowane oprogramowanie dla jednego z naszych klientów. Dołączając do nas, staniesz się częścią zespołu Digital Competency Center. Zespół ten składa się z wysoko wykwalifikowanych osób, takich jak Ty, w tym programistów backend i frontend, inżynierów automatyzacji testów, scrum masterów i delivery managerów. Będziesz miał okazję być częścią zespołów pracujących nad projektami z różnych sektorów i współpracować z zespołami z różnych miast i krajów. Jeśli szukasz różnorodnego i interesującego środowiska pracy i czekasz na nowe wyzwania, nie wahaj się skontaktować z nami i wziąć udział w procesie rekrutacyjnym oraz zrobić pierwszy krok na swojej nowej ścieżce kariery.

Twoje zadania

  • Budowanie wysokowydajnego, wielowątkowego, rozproszonego oprogramowania, zgodnie z wytycznymi architektonicznymi w zakresie API i usług
  • Pisanie kodu w JavaScript (z wykorzystaniem React)
  • Wspieranie projektu we wszystkich aspektach rozwoju przy ścisłej współpracy z programistami backendu i testerami
  • Zapewnienie wysokiej jakości i wydajności kodu
  • Optymalizacja wydajności aplikacji

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w programowaniu Front-end
  • Silna znajomość JavaScript, CSS, HTML
  • Silne doświadczenie komercyjne z frameworkami JS - React lub Angular
  • Znajomość Typescript, REST API, SCSS
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie
  • Zwinne podejście

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość backendowej części projektu (NodeJS, Java), narzędzi deweloperskich i narzędzi do testowania oprogramowania.

Nr oferty 241024-R671T

Technologies & tools

We are looking for a Frontend Developer to join one of our teams that delivers dedicated software for one of our clients. When you join us, you will become a part of a Digital Competency Center team. The squad consists of a selection of highly skilled individuals such as yourself, including backend and frontend developers, test automation engineers, scrum masters, and delivery managers. You will have a chance to be a part of teams working on projects from various sectors and cooperate with teams from different cities and countries. If you are looking for various and interesting environments to work in and waiting for the new challenges do not hesitate to contact us and attend a recruitment process and a first step of your new career path.

Your tasks

  • Building a high-performance, multi-threaded, distributed software, following the architectural guidelines in terms of API and services
  • Writing code in JavaScript (with React)
  • Supporting the project in all development aspects with close cooperation with backend developers and testers
  • Ensuring high quality and performance of code
  • Optimizing application performance

Requirements

  • Minimum 5 years of experience in Front-end development
  • Strong knowledge of JavaScript, CSS, HTML
  • Strong commercial experience with JS frameworks – React or Angular
  • Knowledge of Typescript, REST API, SCSS
  • Very good English skills, both verbal and written
  • Agile approach

Nice to have

  • Nice to know the  backend part of the project (NodeJS, Java), dev tools, and software testing tools

Job no. 241024-R671T

Senior Front-end Developer z React

angle-down
  • Polska
angle-down

Opcja nie została wybrana

Załącz CV*

Załączony plik:
  • file_icon Created with Sketch.

Dopuszczalne pliki: doc, docx, pdf. (maks. 5MB)
Prześlij plik w formacie DOC, DOCX lub PDF
Maksymalny rozmiar przesłanego pliku to 5 MB
Plik jest pusty
Załącznik nie został dodany

W dowolnym momencie możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, ale nie wpłynie to na zgodność z prawem wszelkich przypadków przetwarzania danych, które miały miejsce przed wycofaniem zgody. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.

W Sii Polska obowiązuje Procedura dotycząca zgłoszeń naruszeń prawa.

success

Twoja aplikacja została przesłana

Skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko sprawdzimy Twoje CV

Przepraszamy, coś poszło nie tak i Twoja wiadomość nie została dostarczona

Odśwież stronę i spróbuj ponownie. Skontaktuj się z nami, jeśli problem się powtórzy

Benefity dla Ciebie

Änderungen im Gange

Wir aktualisieren unsere deutsche Website. Wenn Sie die Sprache wechseln, wird Ihnen die vorherige Version angezeigt.