top-image
WSTECZ

Sii Katowice podwaja zatrudnienie – 100 nowych miejsc pracy na Śląsku

Sii, jedna z najszybciej rozwijających się firm IT i inżynierii w Polsce, która zatrudnia ponad 2 800 inżynierów w Polsce, powiększa swój zespół na Śląsku. W ciągu roku Sii Katowice planuje podwoić zatrudnienie – powstanie ponad 100 nowych miejsc pracy. Aktualnie oddział liczy 100 pracowników i właśnie obchodzi 3 rocznicę obecności na katowickim rynku.

Otwarcie biznesu na Śląsku 3 lata temu było bardzo dobrą, strategiczną decyzją dla Sii. W Katowicach mamy świetne warunki do rozwoju, dzięki obecności wykwalifikowanych inżynierów i dogodnej infrastrukturze miasta, która przyciąga zagranicznych partnerów oraz potencjalnych klientów. Wykorzystujemy potencjał tego miejsca, który łączymy z kompetencjami pracowników Sii Polska. Umacniamy swoją pozycję lidera IT na Śląsku, a to dopiero początek! – mówi Krzysztof Danilewicz, Dyrektor Sii Katowice.

Dzięki bogatemu portfolio klientów w Sii inżynierowie mają szansę na pracę w międzynarodowym środowisku i rozwój kompetencji technicznych. W skali kraju firma posiada 200 klientów z całego świata, którzy działają w ponad 30 różnych sektorach. W samych Katowicach inżynierowie realizują projekty informatyczne dla kontrahentów z branży finansowej, czy motoryzacyjnej, wykorzystując takie technologie jak: Java, .NET, Python, C++, JavaScript, Node.JS, czy Angular 2.

Wojciech Dreja, Dyrektor Rekrutacji w Sii Polska dodaje – W pierwszej kolejności na zatrudnienie w Katowicach będą mogli liczyć programiści back-end i front-end, inżynierowie testów manualnych i automatycznych, kierownicy projektów, Scrum Masterzy i analitycy biznesowi. Mamy naprawdę wiele do zaoferowania kandydatom – oprócz samej technologii, Sii stawia również na szeroko pojęty komfort pracy, czego potwierdzeniem może być przyznany Sii 3 rok z rzędu, tytuł Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Zostaliśmy również docenieni i nagrodzeni w znanym na całym świecie, prestiżowym plebiscycie Great Place to Work.

Przed Sii stoi wiele ambitnych wyzwań – katowicki oddział zapowiada dalszy rozwój swoich usług i podwojenie zatrudnienia, natomiast w skali całego kraju firma planuje powiększyć zespół o 400 specjalistów. Spółka jest jednym z największych pracodawców IT w Polsce i ma znaczący wkład w prężnie rozwijający się rynek nowych technologii w kraju.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?