top-image
WSTECZ

Sii w czołówce najlepszych pracodawców w rankingu Universum IT TOP 50

Firma Sii znalazła się w gronie 50 wymarzonych pracodawców sektora IT w Polsce, w publikowanym przez Newsweek rankingu Global Universum TOP 50, tuż obok takich leaderów rynkowych, jak Google Polska, Samsung czy IBM.

Obecność w rankingu Universum TOP 50 jest ważnym wyróżnieniem nie tylko ze względu na zacne grono konkurentów, ale również dlatego, że jest on odzwierciedleniem preferencji studentów.

Pozycja w klasyfikacji tworzonej rokrocznie przez firmę Universum, giganta employer brandingu, jest uznawana za najbardziej wiarygodny wyznacznik atrakcyjności firmy dla przyszłych pracowników i jej umiejętności przyciągania największych młodych talentów w branży.

W Polsce ankietę przeprowadzono wśród 23 000 studentów 70 wiodących uczelni wyższych. Badani odpowiadali w niej na pytania dotyczące ich oczekiwań wobec pierwszej pracy, celów zawodowych oraz wartości istotnych przy wyborze pracodawcy.

Możliwość zapewnienia stabilności zatrudnienia i rozwoju zawodowego pracowników dzięki ciągłemu poszerzaniu portfolio usług, a także cele biznesowe takie, jak i dynamiczny rozwój i satysfakcja pracowników, to cechy Sii, które respondenci ankiety docenili najbardziej.

„Bardzo cieszy nas docenienie Sii w rankingu Universum. Jest to efekt nie tylko naszych działań skierowanych do studentów, jak na przykład letnia Akademia Sii, ale także nieustających wysiłków związanych z rozwijaniem firmy, inwestowaniem w innowacje, poszerzaniem portfolio usług. Ta praca zaowocowała miejscem w rankingu w sąsiedztwie liderów innowacji w branży IT takich jak Google czy Microsoft” – powiedziała  Joanna Kucharska, Dyrektor Działu HR i komunikacji.

Od momentu pojawienia się w rankingu w 2013 roku, Sii poprawiło swój wynik o 24  pozycje na liście Universum TOP 50 IT Employers. Ten ogromny skok pozwolił jej wyprzedzić  tak znane firmy jak Siemens, czy Orange. Również ubiegły rok przyniósł sukcesy. Sii przesunęła się w górę o kolejne 3 pozycje, znajdując się tym samym  w połowie stawki rankingu 50 pracodawców marzeń.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?