top-image
WSTECZ

Sii Test Team przygotowuje się do Testing Cup. „Stawiamy na doświadczony i zgrany zespół”

Testing Cup 2018 zbliża się wielkimi krokami. Zespół ekspertów z Sii przygotowuje się do startu w zawodach o tytuł mistrza Polski w testowaniu. Bilety na tegoroczną edycję wydarzenia, którego firma jest sponsorem głównym po raz drugi, rozeszły się w mgnieniu oka.

Testing Cup 2018, który odbędzie się w dniach 28-29 maja w Łodzi, składa się z konferencji i zawodów w testowaniu. Podobnie jak w ubiegłym roku, w walce o tytuł mistrza Polski, Sii reprezentować będą eksperci z Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii. Zespół „Sii Test Team w składzie: Michał Stemplewski, Jarosław Jarecki i Maciej Czarnak, rozpoczął już przygotowania do tegorocznych zawodów.

– Pracujemy wspólnie już prawie dwa lata wykonując testy integracyjne i systemowe dla Ferratum Bank, włączając w to wsparcie testów akceptacyjnych. Odpowiadamy za prowadzenie testów oraz zaplanowanie i wykonanie testów systemów frontendowych i backendowych dla flagowej aplikacji mobilnej naszego klienta – mówi Maciej Czarnak kapitan zespołu Sii Test Team.

Sii zatrudnia ponad 700 inżynierów do spraw testów, dzięki czemu jest największym w Polsce dostawcą usług testowych, który realizuje projekty dla klientów krajowych i zagranicznych. W zeszłym roku Sii zostało wyróżnione przez prestiżowy Testing Magazine jako jeden z „20 najlepszych dostawców usług testowych 2017”, plasując się wśród największych graczy na rynku IT.

– W tegorocznej edycji Testing Cup stawiamy na doświadczony i zgrany zespół, który pracuje razem na co dzień. Jednocześnie chcieliśmy nagrodzić chłopaków za wspaniałą pracę, jaką wykonują w projekcie dla naszego klienta – tłumaczy Marcin Laksander, Dyrektor Centrum Kompetencyjnego Usług Testowych Sii.

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na blogu Testing Cup. Przypominamy, że wciąż jeszcze można wziąć udział w konferencji towarzyszącej zawodom. Będzie to okazja do zapoznania się nowinkami technologicznymi i trendami panującymi w testowaniu podczas wystąpień światowej klasy wykładowców oraz spotkania się z zespołem Sii w Łodzi.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?