top-image
WSTECZ

Sii zatrudnia już 3000 specjalistów

Sii – jeden z największych pracodawców IT w Polsce przekroczył właśnie liczbę 3 000 pracowników. Spółka zatrudnia średnio 120 specjalistów na miesiąc i ciągle przyspiesza tempo rozwoju. W ciągu najbliższych 6 miesięcy Sii planuje powiększyć swój zespół o kolejne 500 osób. Nowe miejsca pracy zostaną utworzone w: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Łodzi i Rzeszowie. Wzrost liczby pracowników idzie w parze z rosnącą liczbą klientów i rozbudową portfolio projektów IT.

Sii rekrutuje przede wszystkim doświadczonych ekspertów technologicznych z wieloletnim stażem. Na pracę mogą liczyć programiści m.in. takich technologii jak: Java, .NET, Python, C++, czy Embedded. Poszukiwani są również testerzy manualni i automatyczni, front-end developerzy, a także kierownicy projektów i kierownicy sprzedaży. Największe szanse na zatrudnienie mają osoby, które biegle władają językiem angielskim i dobrze odnajdują się w międzynarodowym środowisku.

Spółka stawia na komfort i satysfakcję swoich pracowników, co potwierdzają wyniki rankingów dla najlepszych pracodawców. Sii trzykrotnie z rzędu zdobyło prestiżowy tytuł Great Place to Work. Firma znana jest także z oferowania niestandardowych benefitów dla inżynierów jak np. wsparcia zainteresowań po godzinach pracy w ramach tworzenia grup zainteresowań, czy programu wsparcia pasji W najbliższym roku Sii przeznaczy na ten cel aż 300 000 zł.

Na co dzień inżynierowie Sii realizują zaawansowane technologicznie projekty dla ponad 200 klientów reprezentujących wiele sektorów, m.in.: finansowy, ubezpieczeniowy, energetyczny, telekomunikacyjny, logistyczny, handlu detalicznego, lotniczy, high-tech, mediowy itd. Sii skupia swoje kompetencje techniczne wokół Centrów Kompetencyjnych. Są to wysokospecjalistyczne jednostki dedykowane konkretnym technologiom, takim jak: Testy, Digital, Sharepoint, Dynamics365, Business Intelligence, SAP, Salesforce, IT Operations, Engineering, a także Szkolenia. Więcej o pracy w Sii dowiesz się na www.kariera.sii.pl.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?