top-image
WSTECZ

Siódmy Diament Forbesa na koncie Sii

Sii po raz siódmy została nagrodzona przez dwutygodnik Forbes. Diamenty Forbesa przyznawane są firmom, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość.

Diamenty Forbesa to ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość. Od ponad dekady stanowi on jedną z wizytówek polskiej edycji magazynu. Sii po raz siódmy znalazła się w gronie laureatów tej prestiżowej nagrody. Stało się tak dzięki trzydziestoprocentowemu wzrostowi przychodów, które w 2017 roku wyniosły 390 mln zł.

Pozycja Sii umacniała się z roku na rok. W wyniku najnowszego badania przeprowadzanego przez magazyn we współpracy z Bisnode Polska, lider branży IT i usług inżynieryjnych znalazł się na 14. miejscu w województwie mazowieckim i 35. w skali całego kraju. Sii zajęło najwyższą pozycję w rankingu wśród przedsiębiorstw z sektora Software.

Nagrodzone firmy dzielone są na trzy kategorie wg przychodów ze sprzedaży: firmy małe 5–50 mln zł; firmy średnie 50–250 mln zł i firmy duże powyżej 250 mln zł. – Sii rozwija się tak dynamicznie, że w tegorocznym rankingu konkurowało z firmami o największym przychodzie. Jest to dla nas ważne wyróżnienie i potwierdzenie, że Sii to liczący się gracz na rynku – mówi Ryszard Pytko, Chief Commercial Officer w Sii Polska.

Aktualny ranking „Diamenty Forbesa 2018” można znaleźć na stronie magazynu.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?