top-image
WSTECZ

Wdrożenie nowego portalu wewnętrznego Sii

Na początku sierpnia miało miejsce GoLive nowego SiiPortalu – intranetu firmowego zbudowanego na platformie SharePoint. W porównaniu do starego, nowy portal wzbogacony został o szereg nowych funkcjonalności, a także został ubrany w nową szatę graficzną.

Portal jest miejscem dla wszystkich Sii Power People, łączącym funkcje portalu informacyjnego, platformy do wymiany wiedzy i dyskusji. Ma charakter dużo bardziej społecznościowy niż jego poprzednia wersja, angażujący pracowników w komunikację, wymianę doświadczeń i opinii. Dużo ciekawsze są funkcjonalności, które dotyczą dzielenia się zwykłymi aktualności i informacjami na temat wydarzeń firmowych. Stworzyliśmy także atrakcyjne dla inżynierów fora techniczne do wymiany wiedzy technologicznej i branżowej.

Bardzo istotnym z punktu widzenia pracowników jest witryna Self Services, która daje dostęp do wszystkich aplikacji Sii z jednego miejsca. Tu załatwiamy różne sprawy służbowe – np. zgłoszenie akcesu do grupy mailowej czy złożenie wniosku urlopowego, a także jest miejscem wspólnej pracy i wymiany dokumentów, z funkcjonalnością workflow.

Nowy SiiPortal jest dla każdego w Sii centrum dowodzenia własną karierą, przestrzenią wymiany wiedzy ze współpracownikami, a także miejscem integracji!

Wśród zakładek znajdują się: NewSii, czyli paczka najświeższych wydarzeń i informacji, Zdjęcia z kontaktami do wszystkich pracowników, Galerie zdjęć, SiiStars – galeria gwiazd, opisująca nagradzanych w Sii pracowników, Kalendarz wydarzeń, Oficjalne dokumenty, Communities, czyli fora wymiany informacji i doświadczeń, Szkolenia i rozwój, Informacje o Sii, Newslettery.

Wdrożenie nowego Sii Portalu jest ważnym dla Sii projektem, nad którym pracował zespół SharePoint w Iternal IT, a także przedstawiciele biznesowi z obszaru HR i administracji.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden dann auf die englische Sprachversion der Website weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?