Inne wydarzenia
Inne wydarzenia
Inne wydarzenia

✅ Prelekcja I: Commissioner – jak wygląda jego praca?

Zapraszamy na fascynującą prelekcję poświęconą roli Commissionera w dziedzinie automatyzacji przemysłowej, zwłaszcza w sektorze motoryzacyjnym! Ciekawi Cię, jak wygląda praca programisty PLC, który zarządza rozruchem maszyn i linii produkcyjnych? Poznaj tajniki tej kluczowej roli, która sprawia, że procesy produkcyjne stają się bardziej efektywne i konkurencyjne. Dowiedz się, jakie umiejętności posiada Commissioner i jakie zadania wykonuje, aby zapewnić płynność pracy maszyn oraz optymalizację procesów. To wyjątkowa okazja, aby zgłębić świat automatyzacji i poznać tę niezastąpioną rolę, która kształtuje przyszłość przemysłu. Dołącz do nas na tej inspirującej prelekcji i odkryj, jak Commissioner wpływa na innowacje w branży motoryzacyjnej oraz jakie korzyści niesie dla produkcji.

✅ Prelekcja II: Oprogramowanie Przemysłowe/IoT

W trakcie meetupu dowiecie się między innymi, jakie korzyści może przynieść wdrożenie rozwiązań IoT w przemyśle. Nasz prelegent opowie Wam także trochę o architekturze oprogramowania przemysłowego, przetwarzaniu danych w czasie rzeczywistym, analityce danych oraz wnioskowaniu i bezpieczeństwie cybernetycznym w przemyśle IoT.

Agenda

 • 17:30 - 17:40

  powitanie uczestników i zajęcie miejsc

 • 17:40 - 18:45

  prelekcja I: Commissioner - jak wygląda jego praca?

 • 18:45 - 19:00

  przerwa, pizza i piwo

 • 19:05 - 20:00

  prelekcja II: Oprogramowanie Przemysłowe/IoT

 • 20:00- 21:00

  Q&A + networking przy pizzy i piwie

Prelegenci

 • Paweł Sadowski
  Paweł
  Sadowski
  Team Leader
  Od 2017 roku pracuje w Sii jako starszy inżynier ds. systemów sterowania. Obecnie w swojej codziennej pracy wykorzystuje wiedzę i doświadczenie zdobyte na stanowisku Team Leadera. Wraz z zespołem inżynierów realizuje projekty dla największych firm z branży motoryzacyjnej i logistycznej, takie jak magazyny i sortownie. W trakcie trwania projektu Paweł zajmuje się sprawami technicznymi oraz utrzymuje bezpośredni kontakt z klientem. Poza sferą zawodową angażuje się również w życie osobiste jako młody ojciec. W wolnym czasie czerpie radość z uprawiania sportu i pasjonuje się motoryzacją.
 • Kamil Korziuk
  Kamil
  Korziuk
  Head of Industry of Automotive, Rail & Aeronautics
  Ekspert w sektorach motoryzacyjnym i intralogistycznym z 6-letnim doświadczeniem w dostarczaniu projektów, wyspecjalizowany w zakresie sterowników PLC. Dzięki swojej biegłości w obszarze oprogramowania przemysłowego zwiększa produktywność fabryk, koncentrując się na jakości usług i zadowoleniu klientów. Posiada kompetencje związane z przygotowywaniem ofert i wdrożeniami projektów. Od grudnia 2023 objął stanowisko Head of Industry of Automotive, Rail & Aeronautics.

Dlaczego warto dołączyć

Praktyczne wskazówki i rozwiązania

poparte przykładami

Doświadczeni prelegenci

wieloletni praktycy

Knowledge sharing

przy pizzy i piwie

Organizator

Centrum Kompetencyjne Inżynierii wspiera naszych klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań inżynieryjnych, kontroli procesów i zarządzania produkcją.

Świadczymy usługi w zakresie automatyki przemysłowej, takie jak programowanie sterowników PLC, programowanie robotów przemysłowych, digitalizacja procesów, inżynieria mechaniczna i elektryczna, wsparcie rozruchu produkcji oraz montaż mechaniczny i elektryczny. Dzięki naszemu laboratorium i hali montażowej oferujemy automatyzację procesów i zaawansowane rozwiązania gotowe do użytku.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu oprogramowania, dostarczamy naszym klientom kompleksowe rozwiązania zgodne z Smart Factory, umożliwiające efektywne zarządzanie produkcją poprzez jej cyfryzację, a co za tym idzie pełną komunikację i wymianę danych pomiędzy warstwą produkcyjną i biznesową przedsiębiorstwa.


Zatrudniając ponad 7 500 specjalistów, Sii jest czołowym dostawcą doradztwa technologicznego, transformacji cyfrowej oraz usług inżynieryjnych i biznesowych w Polsce.

Sprawdź aktualne oferty pracy
Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Dowiedz się o nas więcej

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

Otrzymaj ofertę

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty Sii, skontaktuj się z nami.

Wyślij zapytanie Wyślij zapytanie

Natalia Dyrektor Centrum Kompetencyjnego

Get an offer

Dołącz do Sii

Znajdź idealną pracę – zapoznaj się z naszą ofertą rekrutacyjną i aplikuj.

Aplikuj Aplikuj

Paweł Process Owner

Join Sii

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?