Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  1/3 nowych pracowników z polecenia! Sprawdź, ile możesz zarobić na rekomendacjach!

  System rekomendacji to stale rosnące źródło naszych nowych pracowników. Program cieszy się ogromną popularnością wewnątrz firmy. Prężnie działa jednak również poza nią. To drugi, zaraz po ogłoszeniach o pracę, najbardziej efektywny sposób pozyskiwania Ekspertów IT.

  W Sii działa program rekomendacji, w ramach którego pracownicy mogą polecać do pracy swoich znajomych. Na rekomendacjach, które kończą się zatrudnieniem można zarobić dodatkowe bonusy. Za efektywne polecenie pracownik otrzymuje, zależnie od stanowiska którego dotyczyła rekrutacja, od 1 000 nawet do 8 000 zł.

  Popularność programu stale rośne. W ostatnim roku co trzeci nowo zatrudniony pracownik trafił do Sii właśnie z polecenia. Rosnący trend ogromnie nas cieszy. Jeżeli nasi pracownicy polecają nam swoich znajomych, a swoim znajomym rekomendują pracę w Sii świadczy to o tym, że lubią i cenią naszą firmę. Dzięki programowi możemy dotrzeć do doskonałych Ekspertów IT, których wiedzę i doświadczenie potwierdzają nasi pracownicy  – mówi Wojciech Dreja, Recruitment Director, Sii Polska.

  Poleć Eksperta IT

  Program rekomendacji nie działa tylko wewnętrznie. Polecać osoby do pracy w Sii mogą wszyscy. Jeżeli Ekspert IT nie figuruje w bazie firmy, i dojdzie do zatrudnienia, polecający może otrzymać do 4 000 zł. System rekomendacji dotyczy również stanowisk nietechnicznych. Bonusy finansowe można otrzymać za polecenia osób do pracy m.in. w Dziale Sprzedaży, Rekrutacji i HR czy Administracji. Szczegółowe informacje dotyczące zasad systemu można znaleźć w Regulaminie.

  Rosnąca popularność programów rekomendacji widoczna jest na całym rynku pracy, zwłaszcza w branży IT. Rynek pracownika i niedobór ekspertów sprawiają, że polecenia, wewnętrzne i zewnętrzne, są tak cennym źródłem kandydatów.

  Chcesz polecić kogoś do pracy w Sii? Wyślij do nas jego CV! Wszystkie otwarte obecnie procesy rekrutacyjne znajdziesz na naszej stronie.

  Artykuł przygotowała: Anna Węgrzanowska

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?