Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Centrum Kompetencyjne Salesforce – nowa jednostka organizacyjna w Sii

Salesforce to producent jednego z najbardziej innowacyjnych systemów wsparcia sprzedaży i obsługi klienta. Obok SAP, Microsoft czy Oracle, firma jest największym udziałowcem rynku CRM i wspólnie z nimi wyznacza trendy w tym obszarze – z roku na rok coraz więcej firm, również w Polsce, decyduje się na aplikacje tworzone właśnie na tej platformie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i rynku, Sii utworzyło centrum kompetencyjne Salesforce.

Centra Kompetencyjne Sii to wysoko wyspecjalizowane jednostki organizacyjne wewnątrz firmy, skupiające najlepszych specjalistów dziedzinowych. Dzięki takiej strukturze są oni w stanie łatwiej wymieniać doświadczenia i dzielić się wiedzą zdobytą podczas wielu różnych realizacji, a przez to lepiej odpowiadać na potrzeby i wymagania klientów, oferując najlepsze i sprawdzone rozwiązania.

Coraz więcej klientów decyduje się na wdrożenie rozwiązań Salesforce w swojej firmie. W Sii mamy wielu certyfikowanych specjalistów, którzy zajmują się tym tematem – zarówno developerów jak i testerów. Do tej pory nie mieliśmy jednak jednostki organizacyjnej dedykowanej temu systemowi. Postanowiliśmy to zmienić i scentralizować działania związane z Salesforce, między innymi po to, aby zwiększyć efektywność wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami i móc lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie rynku w tym dynamicznie rozwijającym się obszarze” – mówi Mirosław Rozpara, Manager Centrum Kompetencyjnego Salesforce

Zespół Salesforce Sii służy wsparciem przy standardowych wdrożeniach, jak również przy złożonych projektach, wymagających wprowadzenia daleko idących zmian oraz integracji różnych systemów. W najbliższym czasie Sii planuje powiększenie zespołu specjalistów Salesforce a także poszerzenie portfolio klientów w kraju i za granicą. Firma finalizuje również proces zawiązywania oficjalnego partnerstwa z Salesforce.

Więcej informacji na temat oferty Sii w dziedzinie Salesforce można znaleźć na stronie Sii Salesforce.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?