Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Dlaczego nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii i walidacja procesów są kluczowe w przemyśle farmaceutycznym? Dowiedz się, jak eksperci Sii wspierają klientów w dbaniu o bezpieczeństwo pacjentów

Zmieniające się regulacje prawne dla firm farmaceutycznych powodują, że potrzebne są nowe, elastyczne narzędzia, które pomogą zagwarantować bezpieczeństwo pacjentów przy jednoczesnym zapewnieniu wydajności i opłacalności produkcji. Eksperci Sii Polska wspierają klientów w nadzorze nad bezpieczeństwem farmakoterapii (ang. pharmacovigilance, PV) oraz walidacji procesów w celu zapewnienia pełnej zgodności z obowiązującymi normami. Dowiedz się więcej o wdrożeniach Sii zrealizowanych dla sektora medycznego.

W związku z zaostrzającymi się wymaganiami prawnymi organizacje muszą być przygotowane na dostosowanie prac badawczo-rozwojowych, procesów produkcyjnych, zarządzania jakością oraz dokumentacji do obowiązujących przepisów. Istotne jest, na przykład, aby informacje o produkcie medycznym zawierały wszystkie niezbędne szczegóły i były regularnie aktualizowane. Pozostaje jednak pytanie, jak te informacje są gromadzone i kto zapewnia ich aktualność. Odpowiedzią jest nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii, w ramach którego eksperci czuwają nad bezpieczeństwem pacjentów oraz zbierają informacje na temat korzyści i zagrożeń związanych z leczeniem.

Bazując na naukowej i branżowej wiedzy o procesach PV, eksperci Sii Polska dostarczają dla przemysłu farmaceutycznego zwalidowane systemy zapewniające skuteczną identyfikację i ograniczanie ryzyka. Oprócz zapewnienia pełnej zgodności z odpowiednimi regulacjami międzynarodowymi, celem projektów jest optymalizacja kosztów, przyspieszenie procesu dopuszczania produktów do obrotu i skrócenie czasu wprowadzania ich na rynek. Projekty Sii w obszarze pharmacovigilance obejmują systemy do zarządzania zdarzeniami niepożądanymi, śledzenia sygnałów, analityki i wizualizacji.

Więcej szczegółów na temat realizacji Sii dla przemysłu farmaceutycznego oraz kompleksowego podejścia do realizacji projektów prezentujemy w poniższym opracowaniu. Materiał odpowiada na następujące pytania:

  • W jaki sposób nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii wpływa na proces wytwarzania produktów medycznych?
  • Jakie korzyści biznesowe możesz osiągnąć w wyniku walidacji procesów w produkcji farmaceutycznej?
  • Jakie rozwiązania i systemy dla sektora ochrony zdrowia w obszarze PV oferuje Sii (np. przegląd literatury, agregacja i konsolidacja danych, śledzenie sygnałów)?
  • Jakie są efekty wdrożenia zwalidowanego procesu testowania opartego na ocenie ryzyka?

Poznaj kluczowe korzyści ze współpracy z Sii w obszarze nadzoru nad bezpieczeństwem farmakoterapii i walidacji procesów. Dowiedz się więcej o tym, jak nasi eksperci wspierają klientów w sektorze medycznym.

Zyskaj pełny dostęp

Pobierz materiał

Pobierz Pobierz

Dziękujemy!

Przepraszamy, coś poszło nie tak.

Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

Błąd przesyłania pliku

Żaden plik nie został przesłany

Nieprawidłowy rozmiar pliku (maks. 5 MB)

Nieprawidłowy format pliku

Pusty plik

Przetwarzanie…

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?