Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Get Digital Summit – najgorętsza konferencja tej jesieni zbliża się wielkimi krokami!

Zanurz się w fascynujący świat technologii podczas tegorocznej edycji Get Digital Summit, najważniejszej konferencji IT, organizowanej przez Centrum Kompetencyjne Digital oraz Embedded, jednostki Sii Polska. Po ubiegłorocznym sukcesie, w którym brało udział ponad 2 200 uczestników, nie możemy doczekać się, aby podzielić się z Wami kolejną porcją inspiracji i wiedzy.

W poprzednich latach mieliśmy zaszczyt gościć prawdziwe legendy branży IT, takie jak Uncle Bob, Bruce Eckel, Greg Young a także Vlad Mihalcea, Jarosław Pałka czy Piotr Stapp, którzy podzielili się swoją praktyczną wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami. Międzynarodowe gwiazdy IT występowały ramię w ramię z pracownikami Sii – Vadimem Peczyńskim, Dariuszem Brujem, Józefem Tokarskim i Jędrzejem Kalinowskim, którzy swoimi prelekcjami ubogacili Get Digital. W tym roku przygotowaliśmy coś specjalnego – poszerzamy tematykę wydarzenia o technologie embedded, tak aby entuzjaści różnych technologii, od rozwiązań chmurowych po systemy wbudowane, mogli znaleźć coś dla siebie! Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, nasza konferencja zapewni Ci wartościowe wskazówki, nowe spojrzenie na branżę oraz solidną dawkę inspiracji i zabawy.

Zapisy ruszają wkrótce, więc miej na oku naszą stronę internetową i social media, aby być na bieżąco z informacjami. Konferencja odbędzie się w 3 tygodniu października, a my gwarantujemy, że będzie to intensywny i ekscytujący czas, pełen nigdzie niepublikowanych prezentacji, technologicznej wiedzy i możliwości zadawania pytań prelegentom na żywo.

Ale to nie wszystko! Przygotowaliśmy dla Was niesamowite konkursy, gdzie możecie zdobyć fantastyczne nagrody takie jak książki Uncle Boba z autografem oraz zniżki na szkolenia. Dodatkowo Get Digital jest konferencją online, wiec możesz wziąć w niej udział w domu, kawiarni  – gdzie chcesz!

Nie przegap okazji, aby posłuchać niepublikowanych dotąd prelekcji światowych gwiazd branży IT, pogłębić swoją wiedzę i zaczerpnąć moc inspiracji. Przygotujcie się na wyjątkowe wystąpienia, nowinki technologiczne i możliwość zobaczenia ekspertów z całego świata. Przekonajcie się sami, dlaczego Get Digital Summit to konferencja, która elektryzuje umysły i kształtuje przyszłość technologii!

Już teraz zarezerwuj termin 17-19 października i bądź gotowy na wspaniałą przygodę w świecie cyfrowych możliwości. Do zobaczenia na Get Digital Summit – konferencji, która zmieni Twoje spojrzenie na technologię!

Zobacz poprzednie edycje Get Digital Summit:

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?