Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Globalnie razem, czyli ERP dla Norma Group

  Norma Group, światowa firma z branży samochodowej, powierzyła Sii przygotowanie bazowej wersji systemu ERP opartego na platformie Microsoft Dynamics AX, która będzie podstawą do wdrożenia globalnego obejmującego ok. 100 krajów.

  Norma Group jest światowym liderem na rynku rozwiązań technologii połączeń wykorzystywanych w motoryzacji, lotnictwie, budownictwie i transporcie. Firma posiada 10 tys. klientów działających w ok. 100 krajach na całym świecie. Po kilku latach szybkiego rozwoju poprzez przejęcia, firma postanowiła uporządkować zaplecze informatyczne, by przygotować się do dalszego wzrostu. Sii zostało wybrane jako kluczowy partner technologiczny tej znaczącej transformacji.

  Sii Norma Group planuje zaimplementować wzorcowy system ERP, który będzie podstawą dla wdrożeń w pozostałych oddziałach Grupy. Rozwiązanie wypracowane we współpracy z Sii będzie lokalizowane, tj. dostosowywane do lokalnych przepisów, zwyczajów i języka. Finanse i raportowanie będą jednak zunifikowane, co pozwoli Norma Group znacznie lepiej zarządzać zasobami, finansami i procesami. Obie te warstwy będą łącznie stanowić globalny system ERP firmy.

  Projekt dotyczący systemu ERP jest rezultatem wcześniejszej współpracy Norma Group z Sii w innych projektach, zarówno aplikacyjnych, jak i technologicznych.

  Jesteśmy dumni, że Norma Group wybrała nas jako partnera do opracowania bazowej wersji systemu ERP i pierwszą lokalizację przyszłego, globalnego wdrożenia” – mówi Sebastian Dubiel, Business Manager w Sii Kraków.

  Zaufanie, którym Norma Group obdarzyła Sii wynika nie tylko z wysokiej oceny kompetencji i potencjału Sii jako dostawcy. Jest ono również efektem tego, że pracownicy Sii potrafili odnaleźć się w roli partnerów biznesowych firmy i nawiązać trwałe relacje z jej kluczowymi menedżerami i specjalistami.

  Podstawowym czynnikiem sukcesu we wszelkich wdrożeniach rozwiązań informatycznych są dobre relacje między ludźmi. Liczy się nie tylko doświadczenie i profesjonalne zarządzanie projektem, ale także zorientowane na cel oraz chęć i zdolność do słuchania. Na szczęście, mamy zarówno kompetencje, jak i umiejętności interpersonalne, które zostały już nie raz przetestowane w branży samochodowej”tłumaczy Piotr Puszcz, AX Practice Manager w Sii.

  O tym, że doświadczenie Sii Polska w sektorze samochodowym nie jest jedynie czczą przechwałką, świadczy fakt, że umowa Norma Group z Sii została podpisana w ciągu czterech miesięcy od otrzymania zapytania ofertowego. Jak na projekt o tak dużej złożoności i znaczeniu dla klienta, jest to czas rekordowo krótki.

   

   

  Taki projekt to zawsze duże wyzwanie, niemniej, jesteśmy dobrej myśli. Mamy formalną certyfikację i wieloletnie doświadczenie w pracy z systemem Dynamics AX, a także z metodyką Sure Step. Mamy ponadto doskonały zespół, pozytywną motywację, a przede wszystkim, zaufanie klienta. Wzajemne zaufanie to podstawa. Zawsze” – podkreśla Sebastian Dubiel.

  Wdrożenia rozwiązań opartych na systemach Microsoft Dynamics AX to jeden z dziesięciu obszarów kompetencyjnych Sii. Na przestrzeni ponad 10 lat firma zrealizowała bardzo wiele projektów w sektorze produkcji i dystrybucji, w tym wiele w branży samochodowej, w Polsce i za granicą.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?