Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Jak pokierować karierą absolwentów w 60 minut – Sii zaprasza na webinarium

  Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystywać nowoczesne narzędzia informatyczne do sprawnego i skutecznego zarządzania karierą studentów i absolwentów, jesteś dyrektorem uczelni, kierownikiem Biura Karier lub po prostu chcesz sprawdzić, jak można sprawnie zarządzać karierą na współczesnym, wymagającym i konkurencyjnym rynku pracy, weź udział w bezpłatnym webinarium.

   

  Podczas prelekcji „5 kroków do maksymalnej efektywności Biura Karier” Anna Chmielewska, Business Consultant Microsoft Dynamics w Sii, opowie o tym jak zoptymalizować codzienną pracę Biur Karier. Przedstawione zostaną narzędzia, które pozwolą między innymi skutecznie zarządzać danymi udostępnianymi przez kandydatów przez stronę WWW, czy zautomatyzować i spersonalizować proces doboru ofert pracy dla kandydata.

  System stworzony przez Sii specjalnie na potrzeby Biur Karier uwzględnia ich indywidualne wymagania, a zbudowanie go w oparciu o popularny system Microsoft Dynamics CRM, sprawdzony przez miliony użytkowników na całym świecie, daje gwarancję niezawodności i skraca czas potrzebny na jego wdrożenie do minimum.

  Firma Sii znana jest ze swojego dojrzałego, efektywnego i szybkiego procesu rekrutacyjnego. Naszą najważniejszą wartością są ludzie, a dewizą identyfikacja i wspieranie talentów. Mamy pełną świadomość tego, jak trudne są obecnie pierwsze kroki na rynku pracy. Wykorzystując naszą wiedzę z zakresu HR oraz wieloletnie doświadczenie w tworzeniu niezawodnych rozwiązań informatycznych, stworzyliśmy system wspierający Biuro Karier. Dostosowaliśmy go do specyficznych potrzeb uczelni tak, aby mógł on skutecznie pomagać w kierowaniu karierą studentów i absolwentów – mówi Michał Gruda, CRM Practice Manager w Sii.

  Do udziału w webinarium, którego partnerem medialnym są Decyzje IT, zapraszamy: dyrektorów placówek edukacyjnych, kierowników Biur Karier, Działów Promocji i Marketingu oraz wszystkich zainteresowanych.

  Webinarium odbędzie się 01 czerwca o godzinie 10:00.

  Agenda oraz link do rejestracji znajduje się na stronie szkolenia na portalu Decyzje IT:

  Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

  Zapraszamy również do zapoznania się z pełną ofertą Sii w zakresie wdrożenia systemu Microsoft Dynamics CRM.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?