Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Konferencja Sii i Adobe – jak zamienić wyzwania marketingowe w korzyści biznesowe

  Już 15 listopada w Warszawie, odbędzie się konferencja dedykowana osobom zajmującym się działaniami marketingowymi w firmie: „Turn marketing challenges into business opportunities” – czyli o tym, jak czerpać korzyści biznesowe z działań marketingowych. Wydarzenie organizowane jest wspólnie przez Adobe oraz Sii Polska – integratora rozwiązań Adobe w Polsce.

  Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznania się z gamą narzędzi stworzonych na potrzeby Digital Marketingu i zarządzania relacjami z klientem, wchodzącymi w skład Adobe Marketing Cloud, a także do wymiany doświadczeń z przedstawicielami przedsiębiorstw, którym zastosowanie rozwiązań Adobe pomogło zoptymalizować strategię działań marketingowych on-line, a dzięki temu rozwinąć biznes.

  Platforma Adobe Marketing Cloud integruje osiem aplikacji, wspierających działania, składające się na skuteczne zarządzanie relacjami z klientem. Umożliwia m.in. zebranie wszystkich dostępnych danych i treści marketingowych w jednym miejscu, ułatwia uzyskanie jak najpełniejszej informacji o kliencie, tworzenie spersonalizowanych kampanii czy efektywne zarządzanie treścią.

  W Polsce, wdrożeniem oraz popularyzacją Adobe Marketing Cloud – uznanego za wiodące rozwiązanie Digital Marketingowe w niezależnych rankingach Gartner i Forrester, zajmują się specjaliści z Praktyki Digital Sii Polska.

  Jednym z prelegentów listopadowej konferencji będzie Rafał Rewiński – inżynier oprogramowania w Sii, który na przykładzie implementacji przeprowadzonej dla firmy z branży Retail, działającej w kilku krajach, pokaże jak można ograniczyć koszty i zwiększyć wydajność działania przedsiębiorstwa, dzięki możliwościom, jakie daje Adobe Experience Manager w zakresie tworzenia i zarządzania treścią oraz kreowania i zarządzania wizerunkiem firmy oraz zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta.

   

  Szczegółowe informacje o konferencji

  Adobe Digital Marketing Breakfast in Warsaw.

  Turn Digital Marketing challenges into business opportunities

  Data: 15 listopada 2016, w Warszawie

  Godzina: 8:20 – 14:00

  Pełny program konferencji

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?