Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Microsoft Cloud for Healthcare – sprawdź, jak połączenie technologii i doświadczenia ekspertów Sii pomaga chronić zdrowie i życie pacjentów

Pandemia COVID-19 i związane z nią ograniczenia pokazały, że branża opieki medycznej potrzebuje nowoczesnych, niezawodnych rozwiązań, pozwalających na sprawniejszą reakcję w sytuacjach kryzysowych. Szczególnego znaczenia nabrała konieczność usprawnienia procesu komunikacji z pacjentem oraz organizacji wszelkich działań związanych z ochroną zdrowia. Jednym z nowoczesnych rozwiązań, które odpowiadają na te wyzwania, jest Microsoft Cloud for Healthcare. Sii Polska rozpoczęła program wdrożenia Dynamics 365 for Healthcare i obecnie z powodzeniem realizuje na tym rynku projekty oparte na D365.

Efektywne zarządzanie opieką zdrowotną z Microsoft Cloud for Healthcare

Microsoft Cloud for Healthcare oferuje kompleksowy zestaw narzędzi dla sektora opieki medycznej. Łącząc w sobie możliwości Microsoft Dynamics 365, Microsoft 365 i Microsoft Azure przyspiesza wdrażanie rozwiązań przez organizacje ochrony zdrowia. Pacjenci, dostawcy i koordynatorzy procesów mogą wykonywać codzienne obowiązki w nowoczesnym, lecz znanym interfejsie użytkownika, który zapewnia solidną funkcjonalność. Znajdziemy tu moduły takie jak:

  • Care Management: koordynacja i zarządzanie zadaniami/planami/zespołami medycznymi
  • Home Health: planowanie i koordynacja wizyt domowych
  • Patient Service Center: spersonalizowana opieka medyczna pacjenta dzięki widokowi 360 stopni

Dodatkowo system wspiera gospodarkę zakupową, organizację zapasów, zamówienia i fakturowanie. Jest on dostępny zarówno w środowisku chmurowym, jak i lokalnym oraz wyposażony w procesy przepływu i zatwierdzania zadań oraz raportowanie i Business Intelligence.

– Biorąc pod uwagę kompleksowe środowisko dostarczane przez firmę Microsoft oraz wertykalne rozwiązania branżowe, takie podejście będzie stanowiło przewagę dla klientów decydujących się na współpracę z nami. Dlatego do programu zaprosiliśmy firmę Sii Polska, która pokrywa technologicznie wszystkie obszary dostarczane przez Microsoft oraz ma duże doświadczenie na rynku healhtcare – mówi Monika Burdach, Partner Development Manager w Microsoft.

Jak może wyglądać nowoczesne podejście od opieki nad pacjentem?

Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom Microsoft możliwa jest zmiana podejścia do pacjenta, dbania o jego zdrowie i przewidywania sytuacji kryzysowych.

– Dobre wykorzystanie narzędzi opartych na Microsoft pozwala firmom stworzyć zupełnie nowe doświadczenie pacjenta – mówi Artur Rusek, Business Development Manager w Sii Polska. – Wyobraźmy sobie pacjenta, który chce umówić się na wizytę u lekarza. Loguje się do systemu wybierając odpowiednią datę i po chwili otrzymuje SMS z linkiem do spotkania na MS Teams. Tymczasem system oparty na Power Apps wysyła do lekarza informacje o wszystkich parametrach zdrowotnych. Podczas wizyty lekarz ma już wszystkie potrzebne informacje na dashboardzie przygotowanym w Dynamics 365 i Power BI i może podejmować lepsze decyzje związane z leczeniem – dodaje.

To zaledwie jeden element nowego podejścia do efektywnej opieki zdrowotnej, która może obejmować również lepsze zarządzanie zespołami medycznymi i spersonalizowaną opiekę nad pacjentami.

Dynamics 365 w projektach healthcare Sii Polska

Ekosystem technologii Microsoft w połączeniu z kompetencjami Sii Polska pomagają w digitalizacji procesów, minimalizacji kosztów operacyjnych, eliminacji błędów ludzkich, poprawie efektywności i predykcji oraz minimalizacji kosztów operacyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności

Eksperci Sii udowadniają to w projekcie dla Beckton Dickinson, wiodącej firmy na światowym rynku technologii medycznych, która stanęła przed wyzwaniem usprawnienia procesów zarządzania sprzedażą. Dedykowany zespół ekspertów przygotował oparte o technologię Power Apps narzędzie, które dostarcza działom sprzedaży wiedzę i informacje potrzebne do podejmowania decyzji sprzedażowych i optymalizacji cen. Więcej o projekcie przeczytasz tutaj.

Kolejny znaczący projekt został zrealizowany dla jednego z niemieckich klientów Sii. Eksperci Sii stworzyli oparty na Power Apps portal do komunikacji i zarządzania rejestracją szczepień. Dzięki technologii low-code możliwe było dostarczenie projektu w krótkim czasie, co jest kluczowe dla tej branży.

Dla jednej z najnowocześniejszych firm biotechnologicznych w Europie Sii dostarczyło szereg rozwiązań opartych na Dynamics 365, od systemów budowania relacji z klientami, poprzez zarządzanie portfelem projektów, po platformy komunikacyjne. Klient skorzystał z całego ekosystemu Microsoft, który pozwolił firmie maksymalnie wykorzystać wdrożone rozwiązania.

– Sii Polska może pochwalić się wieloma projektami dla sektora ochrony zdrowia i współpracą z jej liderami – wyjaśnia Wojciech Drescher, Head of Healthcare w Sii. – A to dopiero początek, bo w naszym lejku sprzedażowym są szpitale, firmy dystrybucyjne, handlowe i produkcyjne, którym wkrótce pomożemy budować przewagę na rynku – dodaje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach dla branży healthcare odwiedź naszą stronę.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?