Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  NAJLEPSZY KLIENT- FILIP SZCZUCKI – BUSINESS UNIT DYREKTOR

  Podczas tegorocznego Weekendu Menadżerskiego została przyznana nagroda dla Najlepszego Klienta. W imieniu całego zespołu nagrodę odebrał Filip Szczucki – Dyrektor Business Unitu, który opiekuje się nagrodzonym klientem czyli DFC Global Corp. Uzasadnieniem wyboru tego Klienta jest ogromny rozwój współpracy, różnorodne i ciekawe projekty, które prowadzone są w kilku modelach współpracy oraz bardzo dobra relacja z Klientem.

  W tym roku Business Unit Filipa otrzymał nagrodę za współpracę z klientem DFC Global Corp. Jest to firma oferująca m.in. pożyczki finansowe na rynku amerykańskim, brytyjskim oraz w niektórych krajach europejskich.

  W chwili obecnej współpracujemy z DFC w Kanadzie w modelu projektowym. Zespół Sii liczy osiem osób i odpowiada za rozwój oraz utrzymanie przede wszystkim aplikacji back‑office’owych. Wykorzystywane technologie oparte są o .NET oraz rozwiązania klasy CMS, np. Umbraco.

  Jeśli chodzi o współpracę z DFC w Wielkiej Brytanii – Sii utrzymuje stale kilka zespołów, z których każdy realizuje inny projekt. Zakres prac obejmuje front i back-office związany z udzielaniem i realizacją pożyczek, a także realizację funkcjonalności wymaganych przez organy regulacyjne – co jest bardzo istotne dla naszego klienta. Główne wyzwania dotyczą pracy pod presją czasu, realizacją dość późno pojawiających się wymagań biznesowych. Natomiast dzięki temu, że zespół posiada bardzo dobrze zorganizowana współpracę, zarówno na poziomie technicznym jak i zarządzania projektem – radzi sobie z tymi wyzwaniami, ku zadowoleniu Klienta.

  Z DFC Sii współpracujemy od trzech lat – rozpoczęliśmy od najprostszego modelu staffingowego, z kilkuosobowym zespołem, następnie Team Leasing, aż do obecnego modelu projektowego. Dziś łączne zatrudnienie we wszystkich zespołach obsługujących DFC przekracza 40 inżynierów – mówi Filip Szczucki, Dyrektor Business Unitu. Praca osób po stronie sprzedażowej obejmuje współpracę i nadzór nad kierownikami projektów, którzy odpowiedzialni są za techniczną realizację zadań po stronie Sii. Ich praca polega także na nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z osobami decyzyjnymi po stronie DFC.

  Sukces oparty jest na pracy wielu osób, ale na pewno największe wyrazy uznania należą się inżynierom Sii, którzy dają z siebie wszystko i są bardzo zaangażowani.

  W projekcie inżynierowie stawiają czoła szeregowi wyzwań, obejmujących m.in. dostosowanie funkcjonalności biznesowych, integracje poprzez mikro-serwisy z dużą ilością stowarzyszonych systemów – często napisanych w przestarzałych technologiach, które później należy stworzyć od nowa, usprawniając ich architekturę, dzięki czemu są one bardziej wydajne i dają klientowi zysk z takiej inwestycji.

  Za współpracę z DFC odpowiedzialny jest m.in. Filip Szczucki. W Sii został zatrudniony jako kierownik projektów, następnie pełnił funkcję dyrektora powstającego Działu Projektowego, a po kilku latach przeszedł na stronę sprzedażową i w tej chwili prowadzi Business Unit, który odpowiada za pozyskiwanie i utrzymywanie relacji z Klientami oraz częściowo za realizację projektów.

  Klient jest bardzo zadowolony ze współpracy z Sii, ponieważ dzięki nam jest w stanie dostarczyć swoim klientom rozwiązania zgodne z wymaganiami prawnymi w bardzo szybkim czasie.

  Gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszy rozwój współpracy!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?