Previous Page

Aktualności

WEBCON BPS – nowe rozwiązanie do automatyzacji procesów biznesowych w Praktyce SharePoint
Strona główna Aktualności Newsy WEBCON BPS – nowe rozwiązanie do automatyzacji procesów biznesowych w Praktyce SharePoint

WEBCON BPS – nowe rozwiązanie do automatyzacji procesów biznesowych w Praktyce SharePoint

Przewiń w dół

23 czerwca 2016

  • podziel się:

Miło nam poinformować, że firma WEBCON została partnerem technologicznym Sii Polska. WEBCON zajmuje się tworzeniem autorskiego systemu klasy BPM dla platformy Microsoft SharePoint WEBCON BUSINESS PROCESS SUITE.

Elastyczność i szybkość reagowania na potrzeby biznesowe, a także wiedza i doświadczenie we wdrażaniu systemu SharePoint, to elementy, które łączą Webcon i Sii.

Oferowany przez praktykę SharePoint system WEBCON BPS przeznaczony jest dla wszystkich średnich i dużych przedsiębiorstw, które pragną zautomatyzować, a tym samym usprawnić złożone procesy biznesowe. WEBCON BPS pozwala na modelowanie procesów w firmie w sposób jeszcze lepiej dostosowany do specyfiki danego przedsiębiorstwa. To elastyczne rozwiązanie daje m.in. możliwość wprowadzania zmian w aktywnych procesach, co skutkuje ich przyspieszeniem, a co za tym idzie, zwiększeniem efektywności, obniżeniem kosztów działania i podniesieniem konkurencyjności firmy na rynku. Kolejną zaletą WEBCON BPS jest intuicyjna obsługa i możliwość użytkowania przez osoby nieposiadające specjalistycznej wiedzy programistycznej.

W 2015 roku European Sharepoint Community uznała produkt za najlepsze rozwiązanie dla SharePoint. Korzystają z niego między innymi takie firmy jak: Grupa TAURON, Intersport, LPP, Energa, czy Haddad Brands (odpowiedzialna za obsługę marek: NIKE, Jordan, Converse, Levi’s).

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Praktyki SharePoint. Więcej o funkcjonalnościach WEBCON BPS można przeczytać na Blogersii.pl.

 

To również może Cię zainteresować

podziel się ze znajomymi

[contact-form-7 id="8498" title="Share form PL"]