Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Nowe, ekscytujące projekty i kluczowe wygrane. Dowiedz się, co napędza nasz rozwój w sektorze hi-tech, finansowym, ochrony zdrowia czy handlu detalicznego

Pomimo trudnej sytuacji na świecie, drugi kwartał 2020 roku przyniósł Sii Polska nowe, ekscytujące projekty.

Wdrożenie Microsoft 365 dla SHV Energy

W kwietniu 2020 r. Sii Polska zakończyła kolejną fazę projektu dla SHV Energy, międzynarodowej grupy firm energetycznych. Firma zdecydowała się na migrację swoich kluczowych systemów do chmury i uruchomienie środowiska cyfrowego w celu wydajnej współpracy, a także zwiększenia poziomu bezpieczeństwa. Specjaliści Sii przeprowadzili proces migracji i wdrożenia rozwiązań Microsoft 365. Cały proces został zakończony szkoleniem użytkowników końcowych w najważniejszych aplikacjach: SharePoint, One Drive i Microsoft Teams. Przeczytaj całą historię cyfrowej transformacji SHV Energy. 

Modernizacja elektronicznego mechanizmu płatności dla spółki zależnej Ingenico Group 

Dzięki rozbudowanym procesom rekrutacyjnym, Sii zbudowała zespół w Gdańsku dla spółki zależnej Ingenico Group, wygrywając z lokalnym dostawcą klienta w Holandii. Od marca 2020 r. zespół dokonuje refaktoryzacji kodu i opracowuje nowe funkcjonalności elektronicznego mechanizmu płatności. 

To nie jedyny projekt przeniesiony do Polski przez Ingenico Group. Kolejny zespół 18 specjalistów Sii, przeniesiony od innego dostawcy w Indiach, rozpoczął pracę w maju. 

Rozszerzenie współpracy do zespołu ponad 40 inżynierów z amerykańskim liderem usług finansowych 

Amerykańska firma inwestycyjna, zarządzająca usługami finansowymi, rozszerzyła współpracę z Sii Polska. Zespół inżynierów pracujących dla klienta obejmuje obecnie już 48 specjalistów. W minionym kwartale zespół zakończył dwa poprzednie projekty: pierwszy związany z przebudową aplikacji do raportowania ze starego stosu technologicznego i poprawę błędów związanych z bezpieczeństwem, a drugi – workflow manager  budowę nowej aplikacji typu greenfield, będącej częścią programu transformacji cyfrowej firmy.

Wiodące rozwiązanie MES dla światowego lidera automatyki przemysłowej 

Niemiecka spółka amerykańskiego lidera automatyki przemysłowej powierzyła Sii projekt, celem którego jest wsparcie rozwoju jednego z głównych produktów klienta, wiodącego rozwiązania MES (Manufacturing Execution System)Zespół 12 inżynierów rozpoczął prace w maju w oddziale Sii w Bydgoszczy.

Aktualizacja systemu IDMS dla globalnej grupy z sektora healthcare 

Sii Polska wygrała nowy projekt dla niemieckiej grupy z sektora healthcare. Zakres usług świadczonych przez Centrum Kompetencyjne Digital w Sii obejmuje utrzymanie systemu IDMS (Integrated Database Management System) i jego aktualizację do najnowszej wersji. System IDMS służy do monitorowania jakości wody dostarczanej do dializy w czasie rzeczywistym. System rozwijany jest od 2015 roku.

24/7/365 Global ServiceDesk dla międzynarodowego dostawcy produktów biurowych 

Wiodący amerykański dostawca produktów biurowych szukał nowego partnera, aby zbudować dedykowany globalny zespół pomocy technicznej ze wsparciem rozwoju ServiceNow. Postanowili powierzyć Sii Polska zakres 24/7/365 Global ServiceDesk & Network Operations Center oraz usługi ServiceNow Supportw procesie continuous improvements, dla 16 krajów. Projekt rozpoczął się w czerwcu.

Analiza procesów BI dla Baxter International

W marcu 2020 r. Sii Polska rozpoczęła współpracę z polską spółką zależną Baxter International, amerykańskiej firmy z sektora healthcare z listy Fortune 500. Specjaliści Sii przeprowadzili analizę danych w celu dalszego raportowania biznesowego i porównali je ze standardami korporacyjnymi.

Wdrożenie hurtowni danych dla Boekestijn Transport 

Holenderska międzynarodowa firma logistyczna boryka się z integracją i źródłami danych. Po fazie dyskusji i analizy eksperci z Centrum Kompetencyjnego BI Sii zaproponowali odpowiednie rozwiązanie – system hurtowni danych integrujący dane z wielu źródeł. Drugim krokiem będzie ustanowienie systemu raportowania opartego na Power BI i opracowanie raportów KPI dla finansów i kontrolingu.

Architektura zarządzania danymi dla europejskiego lidera rozwiązań geotechnicznych

Sii Polska rozszerzyła współpracę z europejskim liderem systemów kompresji i rozwiązań geotechnicznych. Specjaliści Sii oferują klientowi wsparcie jako zespół konsultacyjny i wdrożeniowy w dwóch obszarach. Pierwszy to Microsoft Dynamics 365 – system Business Central ERP. Drugi obejmuje raportowanie danych Power BI w dziedzinie finansów i kontrolingu.

Nawiązanie współpracy ze szwajcarską spółką zależną Itelligence AG 

Szwajcarska filia niemieckiej firmy rozpoczęła współpracę z Sii Polska, decydując się na dodanie zasobów programistycznych z Centrum Kompetencyjnego SAP do swojego zespołu. Wspierając wewnętrzne zespoły klienta, Sii zapewniła zespół niemieckojęzyczny. Projekt obejmował migrację do S/4HANA dla klienta końcowego z branży budowlanej. Dzięki poszerzeniu zespołu o ekspertów Sii Itelligence AG ma szansę na ukończenie projektu w wyznaczonym terminie.

Poznaj lepiej ofertę Sii Polska.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?