Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  O motywacji, sukcesach zawodowych i nie tylko opowiadają laureaci Sii Stars

  Przedstawiamy krótki przegląd historii osiągnięć Pracowników Sii, którzy za wyjątkowe wyniki zostali nagrodzeni w konkursie Sii Stars. Szesnastu zwycięzców opowiada o swojej roli w firmie, realizowanych projektach i możliwości budowania wartości dodanej dla Klientów.

   

   

  1. O możliwościach nauki w Sii opowiada Anna Kłobuchowska, Test & Analysis Engineer

  „Zarówno w pracy, jak i w życiu największą przyjemność sprawia mi możliwość uczenia się nowych rzeczy i podejmowanie wyzwań. W tym roku doceniono mnie w wyjątkowy sposób, ponieważ zostałam laureatką konkursu Sii Stars w kategorii Power People. Jest to dla mnie motywacja do dalszego działania i rozwoju!”

  1. O pasji przez duże P — Piotr Prędyś, Service Delivery Manager

  „Uśmiech ludzi, z którymi współpracuję i małe sukcesy każdego dnia są dla mnie silną motywacją i sprawiają, że praca jest dla mnie przyjemnością. Każdy z nas dochodzi do takiego momentu, kiedy potrzebuje czegoś więcej niż pieniędzy i awansów. W Sii jest to Pasja przez duże P — Passion for Technology, Passion for Fun.”

  1. O tym, że niemożliwe nie istnieje — Tomasz Omieciński, Business Unit Manager

  „W pracy największą satysfakcję przynoszą mi osiągane sukcesy. Razem z zespołem pokazujemy, że niemożliwe nie istnieje i wspólnie możemy przezwyciężyć różne trudności i osiągnąć naprawdę dobre efekty.”

  1. O ludziach, którzy dają moc — Wojciech Dreja, Recruitment Director

  „Praca w dziale rekrutacji daje bardzo dużo satysfakcji — to codzienna dbałość o pozytywne doświadczenia naszych kandydatów w kontakcie z Sii oraz współpraca ze świetnymi ludźmi, którzy te wyzwania na co dzień realizują. Dynamika, otwartość na zmiany, nastawienie na pracę zespołową — to mocne wyróżniki pracy w Sii. Ludzie w Sii dają moc!”

  1. O wdrażaniu pomysłów w życie — Leszek Owczarek, wsparcie użytkowników i zapewnienie ciągłości pracy biura, Senior IT Support Specialist

  „Cieszę się, że system, którego wdrożenie zainicjowałem w poznańskim oddziale Sii, jest teraz implementowany także w innych oddziałach. Moje zaangażowanie w codzienną pracę zostało zauważone i docenione. Mam poczucie, że realnie przyczyniam się do rozwoju całej organizacji.”

  1. O wsparciu dla innych — Anton Iskov, Scrum Master

  „Uwielbiam pomagać innym, a ludzie wiedzą, że w razie jakichkolwiek problemów mogą na mnie polegać. Cieszę się, że moja sumienność i chęć pomocy zostały docenione. To, co sprawia mi największą przyjemność w pracy, to przede wszystkim ludzie i możliwość budowania z nimi silnych relacji. Jesteśmy nie tylko współpracownikami, ale też lubimy spędzać ze sobą czas po pracy.”

  1. O różnorodności projektów — Bartosz Pędziwiatr-Ratajczyk, Lead Developer Dynamics CRM

  „Największą przyjemnością w pracy w Sii jest ciągły rozwój oraz nowe projekty. Pracując w jednym z 11 Centrów Kompetencyjnych mam szansę wspierać Klientów z różnych branż, realizując wachlarz różnorodnych projektów.  To sprawia, że ciągle się rozwijam, podnoszę swoje kompetencje i zdobywam nowe doświadczenia.”

  1. O indywidualnym podejściu do Pracownika — Ewa Kędzior, Recruitment & HR Manager

  „Na co dzień odpowiadam za rekrutacje kandydatów. Uwielbiam ich zaskakiwać bardzo spersonalizowanym podejściem i budowaniem relacji już podczas pierwszych spotkań. Wiem, że takie właśnie nastawienie sprawia, że w Sii potrafimy tworzyć zespoły oparte na zaufaniu i przyjacielskiej współpracy.”

  1. O niedreptaniu w miejscu — Łukasz Wójcik, Team Leader

  „Robię to, co lubię. Każdy dzień przynosi coś nowego i to jest dla mnie wyznacznik bardzo fajnej firmy. Pracuję w inspirującym zespole doświadczonych specjalistów. To napędza mnie do dalszego działania. Projekty, w które się angażuję, często wymagają różnych punktów widzenia, dzięki czemu nie mam wrażenia dreptania w miejscu. Ciągle się rozwijam i to jest to!”

  1. O najcenniejszych wartościach — Marta Mazurek, Resource Manager w Delivery Center

  „Sii to praca w środowisku ludzi, którzy hołdują takim wartościom, jak lojalność, zaufanie i uczciwość. Tutaj naprawdę mogę rozwijać skrzydła. Mam sporą samodzielność w działaniu i pełne wsparcie menedżerów w przemyślanym rozwoju zawodowym. Codziennie budzę się w pełni zmotywowana i gotowa na podjęcie nowych wyzwań.”

  1. O zmienianiu świata na lepsze — Michał Jędruch, Team Leader

  „Nagroda Sii Stars to dla mnie osobiste potwierdzenie, że nasi Klienci pracują z nami w oparciu o zaufanie i bardzo bliskie relacje. Produkt, za który razem ze swoim zespołem jestem odpowiedzialny jest przykładem tego, że w Sii mogę tworzyć zupełnie nowe rozwiązania i zmieniać świat na lepsze.”

  1. O widocznych efektach swojej pracy — Aleksandra Ilczuk, HR Manager

  „Mam poczucie, że moja codzienna praca ma sens i przynosi korzyści samej organizacji. W pracy cenię sobie przede wszystkim możliwość realizowania swoich pomysłów przy wsparciu fantastycznych ludzi!”

  1. O sprawdzaniu siebie w różnych sytuacjach — Piotr Guzik, Team Leader

  „Największą wartością Sii są ludzie, którzy stwarzają motywujący klimat i dobrą atmosferę. W Sii mamy możliwość pracy przy różnorodnych projektach i z różnymi Klientami. Dzięki temu mogę sprawdzić się w wielu sytuacjach i sprostać różnorodnym wyzwaniom — to sprawia sporo frajdy.”

  1. O docenieniu każdego pracownika — Piotr Tustanowski, IT Support Specialist

  „Czynników, które powodują, że cenię sobie pracę w Sii jest wiele. Już samo przekroczenie progu biura miło mi się kojarzy. Dużą satysfakcję daje mi rozwiązywanie problemów, które w znaczący sposób usprawniają procesy biznesowe, ale codzienne zadania też bywają ciekawe. W firmie nie ma tzw. „spychologii”, którą znam z pracy w innych organizacjach. Widzę, że zarówno pracodawca, jak i moi współpracownicy zauważają i doceniają moje zaangażowanie.”

  1. O ciekawych zadaniach — Sylwia Majdak, Senior Recruitment & HR Specialist

  „Lista elementów, które doceniam w pracy i które sprawiają mi na co dzień przyjemność, a dodatkowo motywują każdego dnia do podejmowania wyzwań, jest bardzo długa. Lubię to, czym się zajmuję na co dzień i z kim mogę pracować. Mam też poczucie, że efekty moich działań są naprawdę widoczne zarówno wewnątrz mojej organizacji, jak i po stronie Klientów.”

  1. O wzmacnianiu biznesu Klientów — Tomasz Czerwonka, Solution Architect

  „Największą przyjemność odczuwam, gdy moje zaangażowanie i to, co robię daje radość innym ludziom. Moment, w którym mam okazję zobaczyć, kiedy inni są zadowoleni z efektów mojej pracy, jest bezcenny. Bardzo motywuje mnie świadomość, że to co robię w zespole, lub indywidualnie, przynosi realne korzyści biznesowe naszym Klientom.”

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?