Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Passion Drives Power People – blisko 60 zgłoszeń do programu!

  We wrześniu odbył się pierwszy nabór do nowo otwartego Programu Sponsoringu Pasji. Ogólnopolska kampania Passion Drives Power People rozgrzała emocje i wyobraźnię. Do pierwszej edycji nasi pracownicy i współpracownicy nadesłali blisko 60 zgłoszeń. Teraz aplikacje przechodzą weryfikację – uczestników Programu ogłosimy na początku listopada.

  Jedną z wartości Sii jest pasja – pasja do IT i technologii, ale także pasja życia. Dlatego cenimy ludzi, którzy realizują się poprzez wytrwały rozwój swoich hobby, takich też mocno do siebie przyciąga Sii jako pracodawca i chce ich wspierać. Prywatne pasje pracownicy realizują ze wsparciem Sii juź od jakiegoś czasu – można ich poznać tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=yaDk0p0hs90&t. Niektórzy z naszych inżynierów wrócili już ze swoich wypraw i planują kolejne. Pora na nowe wyzwania innych pracowników!

  Podobnie jak inżynierowie realizują się w szerokim spectrum technologii w Sii, tak też ich pasje są bardzo różnorodne. W aplikacjach, Sii Power People przesłali ciekawe opisy swoich dokonań i planów z dziedziny sportu, w tym sportów ekstremalnych: biegów ekstremalnych i długodystansowych, wyścigów samochodowych i motocyklowych, jazdy konnej, strzelectwa czy sportów walki… Są też ciekawe zgłoszenia z dziedziny programowania, robotyki i konstruowania.

  Najwięcej zgłoszeń – 17 – spłynęło z Warszawy. Inne oddziały nie pozostają w tyle: z najmłodszego i najmniejszego (145 osób) – katowickiego oddziału mamy 3 aplikacje. W pierwszej edycji wpłynęło także blisko 15 aplikacji zespołowych. I tu mamy różnorodne pasje: są tu i zespoły muzyczne, i gry komputerowe, i sporty drużynowe.

  Dziękujemy Sii Power People za wszystkie zgłoszenia. Cieszymy się, że wytrwale realizujecie swoje pasje i chcecie je rozwijać – to powód do dumy dla Sii! Tymczasem ruszamy z wyborem sponsorowanych projektów – weryfikacja będzie bardzo ciekawa i inspirująca. Ogłoszenie uczestników Programu już na początku listopada!

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?