Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Praktyka SharePoint – kolejny obszar na mapie kompetencji Sii

W odpowiedzi na potrzeby klientów, korzystając z doświadczenia, zdobytego podczas wdrożenia wewnętrznego portalu Sii, skupiającego obecnie blisko 2300 użytkowników, poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi dotyczące platformy SharePoint.

Praktyka SharePoint powstała we współpracy z zespołem zbudowanym na potrzeby wdrożenia wewnętrznego portalu intranetowego Sii. Zespół, składający się z osób, posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte zarówno w polskich, jak i międzynarodowych projektach, stale się rozrasta. Naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi, począwszy od konsultingu dotyczącego technologii SharePoint on premise oraz w chmurze (Office 365), po tworzenie dedykowanych systemów informatycznych. Dzięki usługom wdrożeniowym, migracyjnym, a także poprzez rozszerzanie platformy SharePoint o nowe możliwości, pomagamy firmom w realizacji ich coraz bardziej zaawansowanych potrzeb biznesowych – mówi Michał Kopczyński, CIO i Szef Praktyki SharePoint w Sii.

Praktyka SharePoint to kolejny element na naszej bogatej mapie kompetencji, która w chwili obecnej obejmuje: Rozwój aplikacji, Front-end i Web development, Testy, CRM, ERP, BPM/EAI, Service Desk, Infrastrukturę IT, Inżynierię oraz usługi Szkoleniowe.

Więcej szczegółów na temat naszego wewnętrznego wdrożenia portalu znajduje się w artykule Go Live nowego SiiPortalu. Zapraszamy do lektury i zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą praktyki SharePoint.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?