Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
Wstecz

Rozwiń swój biznes dzięki rozwiązaniom obsługi klienta opartym o sztuczną inteligencję – sprawdź, jak możesz skorzystać z partnerstwa Sii Polska i Genesys

Sii Polska została partnerem firmy Genesys – światowego lidera w dziedzinie koordynacji customer experience w chmurze. Współpraca jest ważnym krokiem w budowaniu nowego obszaru kompetencji Sii w ramach Contact Center. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i możliwościom wiodącego na rynku rozwiązania, Sii będzie mogło oferować swoim klientom zupełnie nową jakość obsługi klienta opartą na nowoczesnych rozwiązaniach komunikacji cyfrowej, botach i sztucznej inteligencji.

Nowy obszar komptencji

Nowo pozyskany obszar kompetencji – Contact Center – doskonale uzupełnia ofertę one-stop shop Sii. Posiadając kompetencje z zakresu ERP, CRM i Contact Center, jesteśmy obecnie w stanie zapewnić naszym klientom wsparcie technologiczne we wszystkich obszarach – począwszy od operacyjnego ERP, poprzez wsparcie sprzedaży w CRM, a skończywszy na wsparciu komunikacji w Contact Center.

– Dostarczamy już rozwiązania CRM, ERP i e-commerce i dodanie Contact Center do tych kompetencji było naturalnym krokiem w rozwoju naszej oferty. Z nowych usług proponowanych w ramach Contact Centre mogą skorzystać liczne firmy z sektorów już wspieranych przez Sii takich jak Retail, Healthcare, Financial Services czy Banking & Insurance. Nasze kompetencje w tym obszarze zdecydowaliśmy się oprzeć na współpracy z Genesys, uznanym na całym świecie dostawcą rozwiązań Contact Center – mówi Paweł Magnuszewski, Business Development Manager w Sii Polska.

W 2021 r. firma Genesys została uznana za lidera usług Contact Centre w raporcie Gartner Magic Quadrant. Każdego roku firma wspiera ponad 70 miliardów przypadków customer experience w ponad 100 krajach. Osiągnięcie takiego wyniku było możliwe dzięki zaufaniu 7 000 firm na całym świecie.

Najlepsze narzędzie w branży

Genesys Cloud umożliwia obsługę klienta w dowolnym kanale komunikacji, pozwalając ujednolicać połączenia głosowe, wiadomości e-mail, czaty, wiadomości tekstowe i SMS w jedną spójną interakcję.

– Do najważniejszych zalet rozwiązania można zaliczyć jego niezawodność, elastyczność i bezpieczeństwo systemu zaprojektowanego w oparciu o rozwiązanie Amazon Web Services działające w modelach SaaS i technologii mikroserwisów. Genesys Cloud daje firmom dostęp do nowoczesnych, cyfrowych rozwiązań komunikacyjnych takich jak boty czy wykorzystanie sztucznej inteligencji, zapewniając możliwość wykreowania efektywnego i unikalnego doświadczenie klienta – mówi Artur Walendzik, Architekt Rozwiązań w Sii Polska.

Dzięki zaawansowanej technologii Genesys Cloud umożliwia swoim użytkownikom:

  • Analizę przyczyn odejść klientów i możliwość przeciwdziałania temu trendowi. Genesys wykorzystuje zaawansowane narzędzia monitorowania zachowań klientów (zaangażowanie predykcyjne) i analizę danych dostarczanych w czasie rzeczywistym, aby szybko, dokładnie i skutecznie reagować w przypadku utraty klienta.
  • Wzmocnienie cyfrowego wsparcia klientów poprzez spersonalizowaną obsługę wykorzystującą wszystkie dostępne kanały cyfrowe i najpopularniejsze komunikatory takie jak WhatsApp, Messenger itp.
  • Przeniesienie działań self-service na wyższy poziom dzięki wykorzystaniu technologii opartej na sztucznej inteligencji takiej jak ChatBoty i VoiceBoty. AI zapewnia pełne zrozumienie kontekstu każdej interakcji, umożliwia szybkie przewidywanie dzięki danym historycznym i stanowi dodatkowe wsparcie konsultanta podczas rozmów z klientem.

  • Skrócenie czasu i kosztów wdrożenia dzięki narzędziom automatyzującym i gotowym scenariuszom obsługi klienta przygotowanym przez inżynierów Genesys i Sii w oparciu o wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań customer experience.
  • Agregacja danych ze wszystkich systemów w jednej spójnej aplikacji z przyjaznym dla użytkownika interfejsem.
  • Wsparcie pracowników dzięki aplikacji do pracy zdalnej ułatwiającej współpracę z innymi członkami zespołu.
Siła modelu one-stop-shop

Dynamiczny rozwój rynku, dostęp do nowych kanałów sprzedaży i komunikacji stwarzają konieczność posiadania narzędzi pozwalających na łatwą obsługę całego procesu zarządzania relacjami z klientem.

– Zapewniając integrację systemów CRM czy e-commerce, takich jak Salesforce, Dynamics 365, SAP czy Magento z rozwiązaniami Contact Center, możemy jeszcze lepiej i wszechstronniej wspierać klientów. Nasza znajomość całego procesu sprzedaży i obsługi klienta czyni z nas kompetentnego partnera, który potrafi nie tylko zaproponować najlepsze rozwiązania, ale także sprawić, by dobrze ze sobą współpracowały – podsumowuje Paweł Magnuszewski.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach Contact Center, odwiedź naszą dedykowaną stronę internetową.

Może Cię również zainteresować

Pokaż więcej newsów

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

ZATWIERDŹ

This content is available only in one language version.
You will be redirected to home page.

Are you sure you want to leave this page?

Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

Möchten Sie fortsetzen?