Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  ROZWÓJ WEWNĘTRZNEGO SII PORTALU

  Wewnętrzny Sii Portal, jest miejscem dla wszystkich Sii Power People, łączącym funkcje portalu informacyjnego, platformy do wymiany wiedzy i dyskusji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników ciągle go ulepszamy i poszerzamy o kolejne funkcjonalności.

  W ostatnim czasie zespół SharePointowy wraz ze stroną biznesową pracowali nad kolejnymi nowościami. Co zatem pojawiło się na Sii Portalu?

  Przygotowaliśmy stronę poświęconą zmianom i nowościom, na której nasi pracownicy mogą znaleźć aktualnie realizowane projekty wewnętrzne. W Sii stawiamy na to, aby każdy z nas był na bieżąco z tym co dzieje się wewnątrz naszej organizacji!

  Kolejną nowością jest aplikacja dzięki której można złożyć wniosek dotyczący zmiany działu, zadań lub projektu. Również z poziomu tej aplikacji pracownik możne podejrzeć wszystkie złożone przez siebie wnioski. Ta aplikacja ma na celu zoptymalizowanie pod względem czasowym całego procesu zmiany projektu oraz co najważniejsze, ma ona ułatwić pracownikowi i przełożonemu składanie oraz akceptowanie takich wniosków.

  Carpooling – to aplikacja, która komunikuje kierowców posiadających wolne miejsca w swoich pojazdach z innymi osobami pragnącymi podróżować w tym samym kierunku. Dzięki niej organizujemy sobie wspólne przejazdy, za które możemy podzielić się kosztami. Stworzyliśmy ją po to, aby usprawnić i umilić podróżowanie naszym pracownikom.

  To jeszcze nie wszystkie nowości. Kolejną z nich jest strona poświęcona wewnętrznym ofertom pracy. Jest to miejsce, które gromadzi informacje o aktualnie prowadzonych, wewnętrznych procesach rekrutacyjnych w Sii z każdej lokalizacji. Na tej stronie zamieściliśmy oferty, w których szczególnie widzimy potencjał w rekrutacji wewnętrznej. Ogłoszenia te kierujemy głównie do naszych pracowników – w ramach ich rozwoju wewnątrz Sii lub prosząc ich o tak cenne dla nas polecenia 🙂

   

   

  Kolejną nowością jest strona dedykowana nowym Sii Power People, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w naszej organizacji. Przez tę stronę pracownik ma dostęp do zawsze aktualnych informacji, dokumentów oraz jest to miejsce, w którym może zadać pytania lub rozwiać swoje wszelkie wątpliwości.

  Ostatnią wprowadzoną nowością jest możliwość zgłoszenia oraz rozliczenia podróży służbowej online. Jest to narzędzie osadzone na Process Portalu, które zostało wdrożone aby ułatwić pracownikom jak i Działom Administracji całą obsługę tego procesu.

  Sii Portal cały czas się rozwija i już z niecierpliwością czekamy na jego kolejne funkcjonalności! 🙂

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?