Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii czwarty raz z rzędu wyróżniona w konkursie AudIT

  Każde zwycięstwo stawia wyżej poprzeczkę w kolejnej edycji konkursu. W tym roku Sii sprostało wyzwaniu i już po raz czwarty z rzędu została doceniona w konkursie AudIT i otrzymała tytuł Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce. Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie anonimowej ankiety pracowników, badającej ich satysfakcję, poziom zaangażowania oraz czynniki motywacyjne. Ponad połowa pracowników Sii to entuzjaści, czyli osoby, które silnie identyfikują się z firmą, wierzą w nią, a swoim działaniem motywują i inspirują innych.

  Z badania wynika, że pracownicy doceniają efektywną współpracę w zespole, otwartość, uczciwość, a także wsparcie przełożonych w razie problemów i pytań. Firma jest postrzegana jako dobry pracodawca, uznany na rynku pracy. Mocnymi stronami są pewność zatrudnienia oraz możliwość zachowania równowagi między pracą a życiem prywatnym.

  Tytułem AudIT szczycimy się nieustannie od 2012 roku. Satysfakcja naszych pracowników jest dla nas niezmiennie ważnym elementem długofalowej strategii. W tym roku uzyskaliśmy lepsze rezultaty niż w  poprzednich edycjach konkursu. Ludzie w Sii są naprawdę najważniejsi, więc cieszymy się, że nasi pracownicy są zadowoleni z pracy w firmie – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor Komunikacji i HR w Sii.

  W tym roku poziom indeksu TRI*M dla naszej firmy wynosi 91, co jest bardzo dobrym wynikiem i oznacza wysoki poziom satysfakcji i lojalności pracowników – tłumaczy Joanna Kucharska. Dostrzegamy jednak obszary, które możemy wzmocnić. Ważne, aby monitorować sytuację w firmie i szybko podejmować ewentualne działania naprawcze. Będziemy robili wszystko, by utrzymać najwyższe standardy i aby stale się rozwijać.

  Firma Sii jest liderem branży IT i inżynierii w Polsce. Stabilność zatrudnienia, ciekawe projekty i najlepsza atmosfera pracy sprawiają, że dołączyło do niej już ponad 2300 specjalistów, jednak ze względu na dynamiczny rozwój, ofert pracy dla kandydatów nie ubywa.

  Kolejny tytuł jest dla nas miłą nagrodą za cały rok pracy, ale i kolejnym wyzwaniem. Chcemy się rozwijać, dlatego potrzebujemy wykwalifikowanych pracowników i możemy ich zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, by Sii było nadal najlepszym miejscem pracy. Zachęcam do dołączenia do naszego zespołu, żeby to sprawdzić! – dodaje Joanna Kucharska.

  W tym roku Sii znalazła się w gronie laureatów wraz z firmą Britenet oraz Capgemini Polska.

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?