Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii i Wydział Elektrotechniki i Informatyki zapraszają na cykl wykładów na Politechnice Lubelskiej

  Sii, lider usług IT i inżynierii w Polsce, planuje przeprowadzić cykl wykładów tematycznych na Politechnice Lubelskiej. Wykłady prowadzone przez praktyków, podczas których wskazane zostaną najnowsze trendy technologiczne w branży IT, pozwolą studentom bliżej przyjrzeć się aktualnym wymogom stawianym przez rynek pracy.

  Zajęcia odbędą się w semestrze zimowym 2015/2016 na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Studenci różnych lat Informatyki podczas zajęć przewidzianych w programie nauczania spotkają inżynierów pracujących w Sii. Firma  zakłada cykl siedmiu 1,5-godzinnych spotkań, podczas których poruszane będą m.in. takie tematy jak: tworzenie aplikacji internetowych z wykorzystaniem ASP.NET MVC czy Scrum w praktyce. Nie zabraknie też informacji o nowościach technologicznych, takich jak Adobe Experience Manager.

  – Zajęcia poprowadzą praktycy z wieloletnim stażem w realizacji projektów komercyjnych. W przygotowanym cyklu wykładów kładziemy nacisk na praktyczną wiedzę powiązaną z aktualnymi trendami na rynku pracy. Jest to również świetna okazja do tego, aby podpowiedzieć studentom czym warto się zainteresować,  co ma przyszłość i w której dziedzinie brakuje specjalistów – mówi Artur Palac – Dyrektor Resource Center w Lublinie.

  Pierwsze spotkania odbędą się już w listopadzie.  Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami mogą kontaktować się z firmą pod adresem: [email protected]

   okiem1

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?