Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
Wyślij zapytanie Dołącz do Sii
top-image
  Wstecz

  Sii Najlepszym Miejscem Pracy IT w Polsce 2014

  Wyróżnienie przyznawane jest na podstawie anonimowej ankiety, badającej satysfakcję pracowników IT, ich poziom zaangażowania i czynniki motywacyjne. Z badania Sii wynika, że połowa z naszych pracowników to entuzjaści, którzy silnie identyfikują się z firmą, wierzą w jej przyszłość, a także motywują do pracy swoich kolegów i koleżanki z zespołu. Indeks TRI*M, obrazujący satysfakcję z miejsca pracy, wynosi w Sii 87 i należy do ścisłej czołówki wśród wszystkich przebadanych pracowników IT w Polsce. Oznacza to, że pracownicy Sii są ogólnie bardzo zadowoleni z pracy.  Wśród aspektów dobrze ocenianych są m.in. pewność zatrudnienia, efektywność współpracy w zespole, a także uczciwość w rozwiązywaniu sytuacji konfliktowych.

  To już trzeci tytuł Sii – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor HR i Komunikacji w Sii. – Ogromną satysfakcję sprawia nam odbieranie tej nagrody co roku. To pokazuje, że konsekwentne działania przynoszą długofalowe rezultaty. Ciągle pracujemy na ten sukces, nie spoczęliśmy po pierwszej nagrodzie na laurach, co – jak widać – doceniają nasi pracownicy. Ze swej strony mogę zapewnić, że krytyczne opinie, które są nam przekazywane razem z wynikami badania AudIT, są analizowane i wdrażane, przez co stajemy się jeszcze lepszym miejscem pracy.

  Firma Sii posiada w Polsce 8 oddziałów. Zatrudnia ponad 2000 osób i chce w tym roku zwiększyć zatrudnienie do 2400. Na rynku, na którym wciąż brakuje inżynierów IT, Sii jest najdynamiczniej rozwijającym się pracodawcą IT w Polsce. Rekrutacja to jedno z naszych głównych wyzwań – dodaje Joanna Kucharska. – Myślę, że z tą nagrodą, która potwierdza status Sii jako Najlepszego Miejsca Pracy IT w Polsce, będziemy jeszcze bardziej widoczni wśród kandydatów do pracy. Obecnie w Polsce mamy otwartych ponad 160 procesów rekrutacyjnych, więc wiele osób może sprawdzić na własnej skórze, jakim pracodawcą jest Sii – do czego gorąco zachęcam.

  W gronie laureatów tegorocznej nagrody znaleźli się: Ministerstwo Spraw Zagranicznych i DNV GL.

   

   

  Może Cię również zainteresować

  Pokaż więcej newsów

  Bądź na bieżąco

  Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najświeższe informacje ze świata Sii.

  ZATWIERDŹ

  This content is available only in one language version.
  You will be redirected to home page.

  Are you sure you want to leave this page?

  Einige Inhalte sind nicht in deutscher Sprache verfügbar.
  Sie werden auf die deutsche Homepage weitergeleitet.

  Möchten Sie fortsetzen?